KEMER’DE ENDURO HEYECANI YAŞANACAK

Kasım 16, 2009 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

KEMER’DE ENDURO HEYECANI YAŞANACAK

Kemer bölgesinde büyük ilgi gören Akdeniz Enduro Şampiyonası’nın 5’inci ayak yarışı 21-22 Kasım tarihinde gerçekleşecek. Yarışlarda Antalya’yı, Kemer Belediyesi’nin desteklediği Kemer Enduro Motor Sporları Takımı temsil edecek.

2009 TMF yarış takviminde yer alan Akdeniz Enduro Şampiyonası’nın 5. Ayak yarışı, Kemer’in eşsiz doğal güzellikleri arasındaki Beydağları’nın eteklerinde, Kemer Enduro Motosiklet Kulübü tarafından hazırlanan Enduro parkurunda düzenlenecek. Yarışlarda Antalya’yı, Kemer Belediyesi’nin desteklediği Kemer Enduro Motor Sporları Takımı temsil edecek.
Türkiye’nin değişik yerlerinden gelecek olan profesyonel ve amatör yarışçılar, 21 Kasım günü yapılacak antrenmanlar ve sıralama turları ile parkuru daha iyi tanıma fırsatı bulacak. Yarışmanın en iyi olabilmesi için tüm ayrıntıların düşünülerek oluşturulduğu Kemer Enduro Yarış Parkuru, yarışçılara ve seyircilere Beydağları’nın muhteşem doğa manzarasını Enduro heyecanı ile birlikte sunacak.

Kemer Enduro parkurunda tecrübe, bilgi ve becerilerini sergileyecek olan sporcular; E1,E2,E3 ve ATV sınıflarında profesyonel ve amatör dallarında yarışacak. Yarışlar, 22 Kasım tarihi saat 10:00 ‘da verilecek start ile başlarken, Kemerlilerin yanı sıra bölgede tatilde bulunan turistlerinde yakın ilgi göstermesi bekleniyor.

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Kemer’in sanat ve sporla iç içe olduğunu belirterek, “Kemer spor ve sanat organizasyonlarında tartışılmaz merkezdir. Coğrafi durumu adrenalin sporları için son derece elverişli olan ilçemizin bu özelliğini değerlendiriyoruz. Sadece Kemerliler değil, güzel bir gün geçirmek isteyen herkesi bu yarışları izlemeye bekliyorum” dedi.

BASIN SERVİSİ

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari