KEMER’İN TANITILDIĞI NOKTA “TANITIM NOKTASI”

Mayıs 3, 2010 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

KEMER’İN TANITILDIĞI NOKTA “TANITIM NOKTASI”

Kemer’e gelen turistlerin yararlanması için tasarlanan “Turist Bilgi Sistemi” panoları ilçemizin en görünür noktalarına konuluyor.

Işıklı ve çift yüzlü panolarda Kemer Kent Planı, önemli başvuru telefonları, sokaklar indeksi, Kemer çevresindeki tarihi ve doğal ziyaret noktaları gibi bilgiler bulunacak. Kısacası, tatillerini Kemer’de yapmakta olan konuklarımız yollarını bu panolarla bulacak, çevresindeki reklamlarla da alışveriş ve çeşitli ihtiyaçlarını sağlamak tercihini kullanacak. Turist Bilgi Panolarında reklamınızın yer almasını ve böylece her zaman turistlerin gözü önünde bulunmak ister misiniz?

Bu panolarda yer almanız neden önemli ve gerekli?

Özellikle yurt dışından gelen turist konuklarımızın alışık olduğu Kent Bilgi Sistemlerinin, Kemer’de uygulamaya başlandığı andan itibaren yoğun ilgi görmesi, sürpriz olmayacaktır.

Panolarda yer almak size kaç liraya mal olacak?

Bir Panoda 15×15 cm. ebadındaki reklamınızın gelecek yıl Şubat ayı sonuna kadar yayın bedeli 500TL+KDV’dir. Reklamınızı bu ücret karşılığında panonun her iki yüzünde yer alacaktır. Firmanızın hangi panolarda, hangi büyüklükte yer alacağına karar verin, Kemer her yerinde göz önünde olun.

Kemer’in her yerinde olabilirsiniz.

Her panoda tek veya birden fazla reklam alanı satın alabilir, reklamlarınızı bütün panolarımızda yayınlatabilirsiniz.

Turist Bilgi Panoları nerelere konulacak?

Bilgilendirme panoları, Kemer’de yaya trafiğinin yoğun olduğu noktalara ve önemli geçiş noktalarına konulacak. Kemer girişleri, ana meydanlar, Otogar, PTT gibi turistlerin sıklıkla bulundukları yerlere konulacak Turist Bilgi Sistemi panolarının sayısı, 25’e kadar yükselecektir. Bu sayı ve noktalar, ihtiyaçlar doğrultusunda artırılabilir. Turist Bilgi Sistemi panoları, araç ve yaya trafiğini aksatmayacak, panolardan yararlanan insanların yaşamını tehlikeye atmayacak, bununla birlikte iyi görünür noktalara konulacaktır. Turistlerin yararlanmak için kolayca bulacağı noktalara konulacak panolardaki reklamlar da etkili olacaktır. Panoların konulacağı yerlerin listesini ve diğer ayrıntıları satış temsilcilerimizden, internet sitemizden öğrenebilirsiniz.

TANITIM NOKTASI

Adres: Değirmenönü Sok. No:37 Kemer/ANTALYA Telefon: 242 – 814 – 2952 FAX: 242 – 814 – 5942 GSM: 531 – 304 – 8844

www.tanitimnoktasi.com · www.simdiburadasiniz.com · kemerinfo@gmail.com

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari