KEMER 29 EKİM’İ FUTBOLLA KUTLAYACAK

Ekim 10, 2009 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

KEMER 29 EKİM'İ FUTBOLLA KUTLAYACAK

Kemer Belediyesi Cumhuriyetimizin 86: yılı kutlamalarında sportif etkinliklere yer veriyor.

Kemer Belediyesi Cumhuriyetimizin 86: yılı kutlamalarında sportif etkinliklere yer ver veriyor. İlçede, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı onuruna, “ 17- 18 Ekim tarihlerinde Satranç Turnuvası ile “29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kemer Halı Saha Futbol Turnuvası” düzenlenecek.

Kemer Belediyesi Düğün Salonu’nda gerçekleştirilecek olan turnuva, Antalya Satranç İl Temsilciliği’nden 3 hakem tarafından yönetilecek. Beş tur üzerinden yapılacak turnuvada, her kategoride ilk 3 derece ve kategorilerinde en iyi puanlı ilk 3 bayan sporcuya ödül verilecek.

13 Ekim’e kadar kayıtların devam ettiği Halı Saha Turnuvası ise, 15 Ekim’de başlayıp 29 Ekim’de final maçı ile sona erecek.

Kayıtlar, Kemer Belediyesine yapılacak olup, takımlar 6 asil ve 4 yedek sporcu olarak başvuracaklardır. Maçlar, Kemer Merkez Mahallesi Deniz Caddesi’nde bulunan halı sahada yapılacak.

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, 19 Mayıs’ı Gençlik ve Spor, 23 Nisan’ı Çocuk Bayramı ilan eden Atatürk’ün, Cumhuriyeti de gençlere emanet ettiğini belirterek, “Sporun, her şeyden önce sağlık olduğunu biliyoruz. Cumhuriyet Bayramı, bilindiği gibi ülkemizde gün değil hafta olarak kutlanmaktadır. Biz de Atamıza ve Cumhuriyetimize yakışan etkinliklerle halkımızı coşkuya ortak etmek istedik. Tüm Kemerli hemşerilerimizi ve Kemer’de bulunanları, coşkumuza ortak olmaya çağırıyorum” dedi.

Her iki turnuvanın ödülleri de Cumhuriyet Bayramı kutlama törenlerinde verilecek.

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari