KEMER BELEDİYE PERSONELİ YORGUNLUK ATTI

Kasım 16, 2009 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

KEMER BELEDİYE PERSONELİ YORGUNLUK ATTI

Kemer Belediye Personeli, yoğun yaz döneminin ardından, Grand Haber Otel’de düzenlenen personel gecesinde yorgunluk attı.

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, gecede yaptığı konuşmada, neredeyse tüm personele ayrı ayrı teşekkür ederken, “birçoğunuzla daha eskiden tanışıyoruz. Hepiniz aynı özveri ile çalışıyorsunuz. Kemer Belediyesi, yaşadığı sıkıntılı günleri sizlerin özverisi ile aşacaktır. Biz, Kemer’e güzellik katkısında bulunacağına inan kişilerle yola çıktık. Herkes elinden geleni yapıyor. Hepinize teşekkür ederim” dedi.

Başkan Gül, kendisini belediye başkanlığına yeniden taşıyan süreçte neler yaşadığını, ne gibi engellerle karşılaşıp ne gibi destekler gördüğünü de özetlediği konuşmasında, “Bizim koltuk değil hizmet sevdamız var. Bizi bu göreve seçenler, çevremizde kenetlenenler geçmişte yaptığımız hizmetleri bilenlerdir. Kaldığımız yerden devam etmek için buradayız” diye konuştu.

Belediye çalışanlarının ailece katıldığı yemeğe, Kemer Belediye Meclis Üyeleri Mustafa Tıraş, Mustafa Culfa, Zekiye Muslu, Halit Çilengir, Belediye Başkan Yardımcısı Turan Anatürk, MHP Kemer İlçe Başkanı Kadir Batu katıldı. Gecenin ilerleyen saatlerinde katılımcılar, bol göbek atıp iş stresini unutmaya çalıştılar.

BASIN SERVİSİ

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari