KEMER BELEDİYESİ EYLÜL AYI MECLİS TOPLANTISI

Eylül 9, 2009 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

KEMER BELEDİYESİ EYLÜL AYI MECLİS TOPLANTISI

(Kemer Belediyesi Basın Bürosu) Kemer Belediyesi Eylül Ayı Meclis Toplantısı Başkan Mustafa Gül Başkanlığında meclis odasında yapıldı. Toplantı da tüm Meclis Üyeleri yerlerini aldılar.

Meclis toplantısı açılış ve yoklama ile başlarken ardından bir önceki toplantıda alınan kararlara ait karar özetlerinin okunması ile devam etti.

Kemer Belediye Meclisi Eylül Ayı toplantısında diğer maddeler arasında yer alan Başkan ve İki Meclis üyesinin yurtdışı izni konusu ele alındı, uygun olduğuna oybirliği ile karar verildi.

Bir diğer madde de ise Komutan Mustafa Ertuğrul anısına anıt yapılmak üzere yer belirlenmesi için konunun İmar Komisyonuna sevk edilmesine oybirliği ile karar verildi.

Kemer Merkez Mah.88 ada 21 parselin Ticari Alana dönüştürülmesi talebiyle ilgili konunun İmar Komisyonuna sevk edilmesine oybirliği ile karar verildi.

Kemer Yeni Mah. emsal artırımı talebi konusunun uygun olduğuna oybirliği ile karar verildi.

Kemer Belediyesi hizmetinde kullanılmak üzere 3 adet araç alınmasının uygun olduğuna oybirliği ile karar verildi.

Kemer Yeni mah. Hükümet Cad..No:3 adresindeki taşınmazlar  (idari binalar ve işyerleri dahil) ile İlçe Stadyumunu yeni kurulan Yeni Kemer Spor Kulübü Derneğine tahsis edilmesine oybirliği ile karar verildi.

Kemer spor Kulübüne malzeme yardımı yapılması talebinin uygun olmadığına oy çokluğu ile karar verildi.

Kemer İlçe Müftülüğünün Cami lojmanı tahsisi talebi konusu ele alınırken, konunun İmar Komisyonuna sevkinin uygun olduğuna oybirliği ile karar verildi.

Yine bir diğer madde 900 ve 973 no lu parsellerle ilgili talebin ileriki bir Meclis toplantısında görüşülmesi kararı alındı.

Kemer Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkan’ının dilekçesindeki talebinin oy çokluğu ile uygun olmadığına karar verildi.

Bir sonraki Meclis Toplantısı 06 Ekim 2009 Salı günü saat 10.00’da yapılmasına oybirliği ile karar verildi

Bir başka madde Başkan Gül’ün havalesiyle gündeme giren Kemer Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesinin park alanı tahsis talebinin(öğrencilerin oyun alanı ve spor alanı olarak kullanılması üzerine) uygun olduğuna oy birliğiyle karar verildi.

Meclis üyeleri Mustafa Culfa ve Galip Gün imzalı önergede yer alan Min Otelcilik Tur. İnş. Tic. Ltd. Şti’ nin talebinin İmar Komisyonuna sevk edilmesinin uygun olduğuna oy birliği ile karar verildi.

Bir diğer önerge ise Halit Çilengir ve Zekiye Muşlu tarafından verildi. Önergede ise Kuzdere Mah. sınırlarının yeniden düzenlenmesi konusunun İmar Komisyonuna sevk edilmesine uygun olduğu oybirliği ile kabul edildi.

Yine Bir diğer önerge Halit Çilengir ve Zekiye Muşlu’ya ait olup Önergede, Kuzdere Mah.3 Ayrı Mahalleye ayrılması konusunun İmar Komisyonuna sevk edilmesinin uygun olduğu oybirliğiyle kabul edildi. 

Meclis Üyeleri Hakan Tuncer ve Tolga Mintanın imzaladığı önergede ise A.Erkal Spor Tesisi’nin Yeni Kemer Spor Kulübü Derneğine tahsis talebinin uygun olduğuna oybirliği ile karar verildi.

Eylül Ayı Meclis Toplantısı dilek ve temenniler ile sona erdi

  • Netinial Internet

Yorumlar

“KEMER BELEDİYESİ EYLÜL AYI MECLİS TOPLANTISI” adlı makaleye bir yorum yapilmis
  1. Kemer esnafı dedi ki:

    Sevgili Kemerliler, bu meclis toplantılarında sizlerin ve Kemerin
    geleceği görüşülüyor. lütfen duyarlı olun. okuyun ve tanıdığınız meclis üyelerine, fikirlerinizi, sıkıntılarınızı anlatın. Çözüm üretin.

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari