KEMER BELEDİYESİ HAZİRAN MECLİS TOPLANTISI

Haziran 3, 2009 tarihinde tarafından  
AKDENİZİN DELİSİ-ALİ KEMAL SENAN kategorisinde yayımlanmıştır.

KEMER BELEDİYESİ HAZİRAN MECLİS TOPLANTISI

Kemer Belediye Meclisi gündemde belirtilen konuları görüşmek üzere saat 10:00’da Belediye Meclis odasında haziran ayı toplantısını yapmak üzere toplandı. Başkan Mustafa Gül’ün başkanlığında toplanan mecliste, meclis üyesi Ramazan Kar bir yakının rahatsızlığı nedeniyle toplantıya katılmadı.

Açılış ve yoklama ile başlayan meclis toplantısı, bir önceki toplantıda alınan kararlara ait karar özetlerinin okunması ile devam etti. Kemer Arslanbucak 0.10 emsal kararı gerektiren parsellerde emsal artışı talebini görüşen meclis, geçtiğimiz mecliste görüşülüp Haziran ayı meclisine gönderilen Kemer Belediyesi Kuzdere Mah. 291 ada 01 parsel ile ilgili S.S. Kemer Küçük Sanayi Sitesi yapı Kooperatifinin başvurusunu da tekrar görüştü. Meclis, S.S.Kemer Küçük Sanayi Sitesi ve Yapı Kooperatifinin başvurusunda bulunan siteye ek giriş yolu talebini, 6 Haziran’da yapılacak olan Sanayi kooperatifi toplantısından sonra değerlendirmek üzere bir dahaki meclis toplantısına erteledi.

Gündemin 5. Maddesinde Kuzdere Karataş Cami ve lojmanlarının İlçe Müftülüğüne devri görüşüldü. Maddenin imar komisyonunda görüşülmesi oy birliği ile kabul edildi. Bir diğer madde olan Fatma Mediha Şentürk’ün 93 ada 2 parsel ile ilgili başvurusunun görüşülmesinin ardından, Dedeler Mevkii hastane arazisinin emsal artırımı talebinin de uygun olduğu oy birliği ile kabul edildi.

Kemer Arslanbucak 647 parselin ilave imar planı ile Merkez Mahallesi 29 ada 9-10 ve 17 parsellerde plan tadilatı konusunun görüşen meclis, harcama birimleri arası ödenek aktarımı konusunu da görüştü. Buna göre yeni kurulan İşletme ve İştirakler Müdürlüğüne 1.017.600 TL. Ruhsat ve Denetim Müdürlüğüne ise 97.400 TL. Ödenek aktarılmasını kabul etti.

Dilek ve temenniler ile kapanan Meclis Temmuz ayı toplantısını 1 Temmuz 2009 Çarşamba günü saat 14.00 de yapacak.

 

 

AYIŞIĞI

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari