KEMER BELEDİYESİ SÜNNET ETKİNLİKLERİ

Ağustos 16, 2009 tarihinde tarafından  
AKDENİZİN DELİSİ-ALİ KEMAL SENAN kategorisinde yayımlanmıştır.

KEMER BELEDİYESİ SÜNNET ETKİNLİKLERİ

Kemer Belediyesi tarafından düzenlenen ve 101 çocuğun sünnet ettirildiği “Sünnet Şöleni” etkinliği Ebru Yaşar konseri ile devam etti.

Kemer Belediyesi tarafından düzenlenen sünnet şölenine; Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Başkan Yardımcısı Turhan Anatürk,  MHP Genel Başkan Yardımcısı Faruk Bal, İl Başkanı Aydın Kaya, MHP Osmaniye Millet Vekili Hakan Coşkun, Göynük Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Çamyuva Belediye Başkanı Ahmet Can, MHP İlçe Başkanı Kadir Batu, İlçede görev yapan Daire Amirleri ve On bine yakın vatandaş katıldı.

Etkinlik çerçevesi içerisinde, gündüz çocukların aileleri ile birlikte Kemerde hizmet veren Hannover Paşa restoran’da öğle yemeğini Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül ile birlikte yediler. Daha sonra çocuklar aileleri ile birlikte lunapark’ta eğlendiler.

 Gece programında ise sahne alan Ebru Yaşar Kemerlilere unutulmaz bir gece yaşattı.

Söylediği birbirinden güzel şarkılarla geceye ayrı bir renk katan Yaşar; Sahnede roman danslarıyla ve de en küçük sünnet olacak çocuğu kucağına alarak kemerlileri coşturdu.

Gecede birde konuşma yapan Başkan Gül; “Geleneksel hale gelen sünnet şöleninde bu yılda 101 çocuğumuzu sünnet ettiriyoruz. Kemer halkına bizi burada da yalnız bırakmayıp geldikleri için teşekkür ediyorum ve sizleri burada görmekten çok mutluyum” dedi.

Kemer Belediyesi

Basın Bürosu

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari