KEMER BELEDİYESİ YENİ ARAÇLAR ALDI.

Aralık 9, 2009 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

KEMER BELEDİYESİ YENİ ARAÇLAR ALDI.

Bir yandan borç öderken diğer yandan belediyeye 3 binek araç kazandıran Başkan Gül, “İnşallah aybaşında 6 tane de otobüs alıyoruz. 10 yıldır bunlar olmuyordu. Ama artık borcunu ödeyen, yatırımını yapan bir belediye var. Kemer halkı artık yolda başı dik dolaşacak.”

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, belediyeye kazandırılan 3 adet binek araç için düzenlenen törende, “Burada, Mart ayında 11 milyon TL borçla devraldığımız belediyeye yeni araçlar kazandırmanın mutluluğu ile toplandık. Bu gurur bizim değil Kemer Belediyesi çalışanlarınındır. Mutlu olma hakları vardı. Şimdi mutlu olabilirler” dedi. Başkan Gül, bu araçların bir başlangıç olduğunu ve devamının geleceğini belirterek açıklamasını konuşmasını şöyle sürdürdü:

“İnşallah aybaşında 6 tane de otobüs alıyoruz. 10 yıldır bunlar olmuyordu. Ama artık borcunu ödeyen, yatırımını yapan bir belediye var. Kemer halkı artık yolda başı dik dolaşacak.”

araçlar (1) [1600x1200]Araçlardan biri İmar, diğeri Ruhsat Servisi bünyesinde kullanılırken diğer araç ise Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Turan Anatürk’te tahsis edildi. Anatürk, Başkan Gül’e teşekkür ederken “Belediyemizin daha iyi hizmet verebilmesi için 3 araç gerekli olduğunu kendisine ilettiğimde hemen kabul etti. Zor şartlarda da olsa, yönetim anlayışındaki titizliğin de etkisiyle araçlar belediyemize kazandırıldı. Personelimizin de başkanımıza uyum sağlaması sonucu bu noktaya gelindi. Ben belediyemize de halkımıza da hayırlı olmasını dilerken Başkanımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu. Başkan Gül, törenden sonra, Anatürk’ün kullanacağı aracın direksiyonuna geçip küçük bir deneme sürüşü yaptı.

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari