KEMER BELEDİYESİNDE MAVİ BAYRAK TOPLANTISI

Aralık 19, 2009 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

KEMER BELEDİYESİNDE MAVİ BAYRAK TOPLANTISI

IMG_5330Türkiye’nin en fazla mavi bayrağını dalgalandıran Kemer’de, çevre ve Mavi bayrak ile ilgili eğitimlere başlayan Kemer Belediyesi ilk olarak işe farklı birimlerde çalışan personelleri ile başladı. Mavi Bayrağın Bölge için önemi,  Çevrenin korunması ve etkinliklerin geliştirilmesi yönünde neler yapılabileceğinin anlatıldığı ve tartışıldığı toplantıda ‘’Daha Temiz, Yeşil ve Mavi bir Kemer’’ için hep birlikte çalışılması gerektiği belirtildi.

Kemer Mavi Bayrak Sorumlusu Hasan CANLI toplantı sonrasında yaptığı açıklamasında; “Çevre Eğitim etkinliklerine ilk olarak Belediyemizden başladık ve bu doğrultuda arkadaşlarımızla Mavi Bayrak ve çevre ile ilgili neler yapılabileceği hakkında görüş alış verişi yaptık. Bundan sonrada projelerimizi uygulamaya geçirip, Daha Temiz, Yeşil ve Mavi bir Kemer  için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Kemer Belediye Başkanı Mustafa GÜL  konu ile ilgili yaptığı açıklamasında; Kemer’in eşsiz güzellikteki denizi ve doğasının Kemer’e sunulmuş en büyük hediye olduğunu ve bu güzelliklerin korunması için herkesin üzerine düşeni yapması gerektiğini söyledi.  Başkan Gül; Çevre ve deniz temizliğinin Kemer için büyük önem taşıdığını bu bağlamda Belediye olarak çevre eğitim etkinliklerine büyük önem verdiklerini belirtti.

Kemer Belediyesi

Basın Bölümü

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari