KEMER BELEDİYESİNDEN BURUK KADINLAR GÜNÜ KUTLAMASI

Mart 9, 2010 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

KEMER BELEDİYESİNDEN BURUK KADINLAR GÜNÜ KUTLAMASI

Dünya Kadınlar Günü Kemer’de değişik etkinliklerle kutlandı. Gündüz Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül ve Meclis Üyeleri Kemer Pazarında Kadınlara Karanfil dağıttı, Hastanelerde hastaları ziyaret etti. Akşam ise Fatih Ürek yürekleri hoplattı.

“Bizi Biz Yapan Kadınlarımızın Kadınlar Günü Kutlu Olsun.”

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, eşi Neşe Hanım ve Meclis Üyeleri Zekiye Muşlu, Galip Gün, Mustafa Tıraş, Hakan Tuncer, Tolga Minta Kemer Semt Pazarını gezdi. Alış veriş yapan kadınlara karanfil dağıtarak Dünya Kadınlar Gününü kutladı.

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül “Gün geldi kadınlarımız sırtlarında mermi taşıdı, gün geldi yemedi yedirdi, gün geldi en zor kararlarda yanımızda durdu. Çalıştı evimize destek çıktı. Bu kadar cefa ile çalışan kadınlarımızın, bizi biz yapan kadınlarımızın Dünya Kadınlar Gününü Kutlarım.” Dedi.

Hastaneleri de ziyaret eden Kemer Belediye Başkanı Gül bütün hastaları tek tek ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.  Liman Caddesinde de karanfil dağıtan Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, eşi Neşe Hanım ve Meclis Üyeleri Zekiye Muşlu, Galip Gün, Hakan Tuncer, Tolga Minta Kemerimizi ziyarete gelmiş olan yerli yabancı turistlerinde kadınlar gününü kutladı.

Fatih Ürek İle Konser…

Dünya Kadınlar Günü kutlamasının akşam yapılan etkinliğinde ise sahneye çıkan Fatih Ürek Kemerli bayanlara unutulmaz bir gece yaşattı. Limra Otelde yapılan konser programında izdiham yaşandı. 1000 kişilik konferans salonu gelen bayanları almadı. Birçok bayanın ayakta kaldığı, balkon kısmının da sonradan açılmasıyla konseri dinlemeye gelen bayanların Fatih Ürek’i dinlemesi sağlandı.

Konser öncesi bir konuşma yapan Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül “Biliyorsunuz daha dün büyük bir deprem felaketi yaşadık. 55 insanımız bu vahim felakette hayatını kaybetti. Bu üzüntü ile programımızı iptal etmeyi düşündük. İleri bir tarihte yapmayı konuştuk. Ama bize gelen yoğun ilgi nedeniyle bu konseri bugün yapmaya karar verdik. Felakette hayatını kaybeden insanlarımıza Allahtan rahmet diliyoruz. Ama bu tarafta, Kadınlarımız Çanakkale geçilmez dedirtmişlerdir. Bu vatanın kurtarılmasında büyük bir özveri ile çalışmışlardır. Türk kadını vatan toprağının her karışında emek sahibi, hak sahibidir. Bu nedenle dedik ki- Bizi Biz Yapan Kadınlarımızın Kadınlar Günü Kutlu Olsun.- belediye olarak bir tek 14 Şubat Sevgililer Gününü kutlayamadık. Ama nedenleri belli. Zor bir dönemden geçiyoruz. Ülke olarak, millet olarak zor günler yaşıyoruz. Birçok işyeri kapanıyor. Birçok belediye borç batağında haciz işlemleriyle boğuşuyor. Çok şükür Kemer Belediyesi artık kendini toplamaya başladı. Bu gibi organizasyonlarla her zaman buluşacağız. Kadınlarımızın, yani sizlerin düşünceleri, istekleri bizim için çok değerli. Buralara kadar gelip bu salonu doldurduğunuz için hepinize çok teşekkür ederim. Hepinize iyi eğlenceler diliyorum.” Dedi.

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ün konuşmasından sonra sahneye Çıkan Fatih Ürek dinleyenlere unutulmaz bir gece yaşattı. Yaklaşık 2.5 saat sahnede kalan ve bayanların isteklerini de seslendiren Fatih Ürek en sevilen parçalarını Kemerli bayanlar için söyledi.

Konser arasında Başkan Mustafa Gül annesi Nedret Tuncer’e bir sürpriz yaparak sahnede pasta kesmek üzere kendisini sahneye çağırdı. Duygusal anların yaşandığı pasta kesiminde Nedret Tuncer Hanımın 78. yaşı kutlandı. Kemerli kadınların hiç oturmadıkları konserde Fatih Ürek konsere gelen bayanların yüreklerin hoplattı. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar süren konserde Alaturka Müzikler eşliğinde Başkan Mustafa Gül Eşi Neşe Hanım ile birlikte dans ederek Dünya Kadınlar Gününü Kutladılar.

 • Netinial Internet

Yorumlar

“KEMER BELEDİYESİNDEN BURUK KADINLAR GÜNÜ KUTLAMASI” adlı makaleye 2 yorum yapilmis
 1. Orhan CİCİK dedi ki:

  Richter ölçeğine göre 6.1 gücünde sarsılan ve 51 insanımızın öldüğü bu günde sade bir şekilde “Kadınlar Günü” kutlanabileceği yerde, Fatih Ürek Konseri ile kutlayan zihniyeti kınıyor ve bunu yapanları ölen vatandaşlarımıza saygıya davet ediyorum.
  TÜRKİYE DEĞİŞİM HAREKETİ İLÇE BAŞKANI
  ORHAN CİCİK

 2. Ali Kemal Senan dedi ki:

  yav Allah aşkın abırakın bu faydasız, yapmacık, sahte kimseye birşey vermeyen uğraşları. Terk edin ya. Şimdi milli mücadele zamanı. Cehalet almış yürümüş. Kemer Diyarbakır’ın ilçesi olmuş. gerçek sorunlara eğilen yok. Güler yüzler hep yalakalık peşinde. fikir üreten yok, uygulayan da yok. Beyin göçü had safhada. Kalanlar de eleştiri kabul etmiyorlar.
  Kadınların önemi, gücü yadsınamaz. ama senenin bir gününde hatırlanması sahtelikten öte birşey değil. Hadi işinize, hadi işinize.

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari