KEMER BELEDİYESİNDEN BÜYÜK KUTLAMA

Mart 6, 2010 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

KEMER BELEDİYESİNDEN BÜYÜK KUTLAMA

Dünya kadınlar günü dolayısıyla Kemer Belediyesi, Bayanların çok sevdiği ve sahne performansıyla Türkiye’nin en iyi sanatçılarından birisi olan Fatih Ürek Konseri organize etti.

Kiriş Limak Limra Otelin Aspendos Konferans Salonunda yapılacak konsere Kemer, Aslanbucak ve Kuzdere mahallelerinden servisler konularak, konsere katılmak isteyen Bayanların ulaşımı ücretsiz sağlanacak. Akşam saat 20.00 de başlayacak olan konserin gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürmesi ve Kemerli Bayanlarımızın Dünya Kadınlar Gününü doya doya kutlaması için çalışmalar hızla devam ediyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, “Dünya Kadınlar Günü için bir kutlama ve eğlence programı hazırladık. Umarım güzel bir gecede güzel bir eğlence olur. Fatih Ürek bizden her zaman istenen bir isimdi. Biz de bu Dünya Kadınlar Gününde Kemerli Bayanlarımıza en güzel hediyenin sahnesiyle, sesiyle, şarkılarıyla bir Fatih Ürek konseri olabileceğini düşündük. İnşallah Pazartesi günü yani 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde Bütün Bayanlarımız akşam eğlenirler. Şimdiden bütün bayanlarımızın Dünya Kadınlar Gününü kutlarım.” Dedi.

Kemerli Bayanlara unutulmaz bir akşam yaşatacak olan Fatih Ürek, saat 20.00 de başlayacak konserinde en sevilen şarkılarını ve Türkiye’de hit olmuş, beğenilen bütün şarkıları canlı performans ile sunacak.

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari