KEMER BELEDİYESİ’NİN SANAT VE SPORA DESTEĞİ SÜRÜYOR

Kasım 9, 2009 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

KEMER BELEDİYESİ'NİN SANAT VE SPORA DESTEĞİ SÜRÜYOR

Kemer ‘de bir ilk:  “Duble Slalom”

Kemer Motor Sporları Kulübü tarafından Kemer Belediyesi’nin destekleriyle Kemer Dünya Ralli Servis Alanı’nda düzenlenen“ Kemer Slalom Yarışı“nda birinciliği Kemerli sporcu  Alper İyicil kazandı.

8 Kasım Pazar günü yapılan Slalom yarışında, önceki yarışlardan farklı olarak iki araç aynı anda start almasıyla başlayıp, dubaları aşıp finişe ilk ulaşan yarışmacı şampiyon oldu. Şampiyonada birinciliği alan Alper İyicil’in ödülünü İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Açıkgöz verdi. Yarışmada ikinciliği Hasan Ali Şenol, üçüncülüğü ise Serdar Honamlı aldı.

Saat 10.30’da Antrenmanlar ile başlayıp 13:00’da verilen olan start ile devam edilen, 50 otomobilin katıldığı organizasyonda Kemer Enduro Motosiklet Kulübü de seyirciler için şov yaparken, Kemerli Şampiyon Endurocu Burak Özdemir’de yarıştı. Özdemir motor üzerindeki performansını burada gösteremeyince dereceye giremedi.

MHP Kurultayı nedeniyle Ankara’da olduğu için etkinliği izleyemeyen Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Kemer’de gençlerin motor ve otomobil sporlarına yoğun ilgi gösterdiklerini belirterek, “Gençlerimiz bu alanda düzenlenen turnuvalarda ilçemizi başarı ile temsil etmektedir. Kemer Belediyesi olarak gençlerimize destek olmak amacıyla bu tür organizasyonlara destek veriyoruz” dedi.

Yarışmayı, çok sayıda vatandaşın yanı sıra, Kemer Kaymakamı Bayramali Köse, Göynük Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Çamyuva Belediye Başkanı Ahmet Can, Kemer Belediye Meclis Üyesi Zekiye Muşlu, Kemer İlçe Emniyet Müdürü Hasan Mutlu ve Kemer Müftüsü Mehmet Muslu’da izledi.

BASIN SERVİSİ

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari