KEMER BELEDİYESPOR BOCCE TAKIMI LİG MÜCADELESİNE DEPLASMANLA BAŞLIYOR

Ocak 27, 2010 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

KEMER BELEDİYESPOR BOCCE TAKIMI LİG MÜCADELESİNE DEPLASMANLA BAŞLIYOR

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül,28-31 Ocak 2010 tarihleri arasında yapılacak olan Türkiye Birinci Bocce Liginde mücadele edecek olan Kemer Belediyesi Bocce Takımını ziyaret etti.

Perşembe günü başlayacak olan birinci lig müsabakalarına gidecek olan Kemer Belediyespor Bocce takımına baklava getiren Başkan Mustafa Gül “hep olduğu gibi sizden yine başarılı sonuçlar bekliyoruz. Sporun her dalına ilgi ve desteğimiz her zaman olduğu gibi bundan sonra da azalmadan devam edecek. Size başarılar dilemek istiyorum. Bizi, Kemerimizi sonuna kadar ve en iyi şekilde temsil edeceğinizden şüphemiz yok.” Dedi.

Bocce Takımı Antrenörü Erdal Buyruk Hoca “Bocce Kemer’de ve Türkiye’de başarılarıyla devam ediyor. Sayın Belediye Başkanımız Mustafa Gül’ün maddi ve manevi destekleriyle Kemer’in sesini Türkiye ve Dünya Platformunda başarılı bir şekilde devam ettireceğimize inanıyorum. Sporcularımız yeni katılan oyuncularıyla Kemer’de Bocceyi daha aktif duruma getirdi. Bu meyanda Mustafa Gül Başkanımıza her türlü desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum.” Dedi.

20 Sporcu ile Bocce Birinci Ligine katılacak olan Kemer Belediye Spor Bocce Takımı Çarşamba günü lig maçlarının yapılacağı Ankara Kazan ilçesine gitmek üzere hareket edecek.

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari