KEMER CUP 2010 BAŞLADI

Ocak 27, 2010 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

KEMER CUP 2010 BAŞLADI

Kemer Belediyesinin desteği ile yapılan yıldız erkek Küçük erkek A ve Küçük erkek B kategorilerinde 14 takımın katıldığı Kemer Cup 2010 Hentbol turnuvası Belediye Başkanı Mustafa Gül ve Hentbol  federasyonu yetkililerinin katıldığı açılış programı ve ilk maçlar ile başladı.

Bir hafta sürecek olan ve Ankara dahil birçok ilden gelen takımların yarışacağı turnuva açılışında Başkan Mustafa Gül “sömestr tatilinin başladığı bu günlerde tatili düşünmeyip spor aşkıyla birçok ilden Kemerimize gelen genç Hentbolcular, hepinize başarılar diliyorum.

Bizim bir sloganımız var: cennete gitmek için ölmek gerekmez. Kemer cennetin ta kendisi. Sizlerde artık bizim manevi turizm elçilerimiz sayılırsınız. Umarım bu hentbol turnuvası sayesinde iyi bir tatil ve eğlenceli zaman geçirip dinlenebilirsiniz. Biz her zaman her türlü spor faaliyetinin ve gençlerimizin destekçisi olduk. Olmaya da devam edeceğiz.

Biz sizleri her zaman daha iyi şartlarda ve daha iyi yerlerde görmek istiyoruz. Kemerde uluslar arası satranç turnuvası düzenledik. 90 ülkeden takımlar geldi. Hem tatil yaptılar hem de büyük bir organizasyona katıldılar. Umarım hentbol turnuvamızda önümüzdeki yıllarda uluslar arası bir organizasyon olarak yine kemerde gerçekleşecek ve sizlerde yine burada olacaksınız. Hepinize başarılar diliyorum.” Dedi.  Turnuva Antalya gençlik spor kulübü ile Ankara Ted Koleji arasında oynan maç ile başladı.

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari