KEMER DE MUHTEŞEM YILBAŞI PARTİSİ

Ocak 1, 2010 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

KEMER DE MUHTEŞEM YILBAŞI PARTİSİ

Kemer Yeni yıla merkez Çınarlı Kavşak’ta Kemer Belediyesi tarafından organize edilen yılbaşı partisi ile girdi. Kutlamalarda sanatçı Reyhan KARACA yorumu ve muhteşem sahne performansı ile alanı dolduran Kemer’lileri coştururken, eğlence yeni yılın ilk saatlerine kadar sürdü.

Kemer’de ilk olarak düzenlenen yılbaşı kutlama programı halk tarafından büyük beğeni toplarken, program öncesinde sahneye çıkarak halka seslenen  Kemer Belediye Başkanı Mustafa GÜL; ‘’Kemer yaz aylarında bölgenin eğlence merkezi konumunda, bunu kış aylarına da yaymayı planlıyoruz ve bunun içinde ilk olarak Yılbaşı Kutlama programını hazırladık ve hayata geçirdik.  Halkımızın her yıl televizyonlardan izlediği yılbaşı kutlamalarını Kemer’de bir ilki gerçekleştirip onlarla buluşturduk ve yeni yılı hep birlikte karşılamanın sevincini yaşıyoruz.’’ dedi.  Başkan GÜL;  Tüm halkın yeni yılını kutlarken, programa katılan herkese teşekkür etti.

Yeni Yılı sanatçı Reyhan KARACA konseri ve havai fişek gösterileri ile karşılayan Kemer’de,  eğlence sokaklarda ve eğlence kulüplerinde yeni yılın sabahının ilk saatlerine kadar sürdü.

KEMER BELEDİYESİ

BASIN SERVİSİyeniyil 031yeniyil 042

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari