KEMER DE TOPLU SÖZLEŞME ZAMANI

Aralık 15, 2009 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

KEMER DE TOPLU SÖZLEŞME ZAMANI

IMG_5105 [1600x1200]Kemer Belediyesi ile Belediye-İş Sendikası arasında önümüzdeki iki yılı kapsayacak toplu sözleşme görüşmeleri başladı.

Kemer Belediyesi ile Türk-İş’e bağlı Belediye-İş Sendikası arasında, Ocak 2010- Aralık 2011 dönemini kapsayacak 2 yıllık toplu sözleşme görüşmeleri başladı. Belediye- İş Sendikası Antalya Şube Başkanı Ali İhsan Aksoy, görüşmelerin henüz başında olduklarını belirterek, “Başkanımızın yaklaşımı, sorunsuz bir sözleşme süreci geçireceğimizi gösteriyor” dedi.

Kemer Belediye Başkanı Mustafa GÜL ile sendika arasında, geçmişte işçi lehine çok iyi sözleşmeler yapıldığını belirten Aksoy şöyle devam etti: “Başkanımız aradaki 10 yıllık süreçte çalışanların mağdur edildiğini düşünüyor. Belediyenin borç batağında olmasına rağmen, işçinin şartlarını düzeltmek istiyor. Bu yaklaşım doğrultusunda sözleşmeyi gününde imzalayacağımızı düşünüyoruz.”

İkinci oturumun 23 Aralıkta gerçekleşeceğini belirten Belediye İş Sendikası Antalya Şube Başkanı Ali İhsan Aksoy, “Bu oturumda idari maddeleri gözden geçiriyoruz. Önümüzdeki buluşmada da yine aynı maddeler üzerindeki çalışmamızı tamamlayacağız. Daha sonraki son olmasını beklediğimiz oturumda ise parasal maddeler gündeme gelecek. Sorun çıkacağını sanmıyoruz” diye konuştu.

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari