KEMER ENDURO HEP ZİRVEDE

Nisan 7, 2010 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

KEMER ENDURO HEP ZİRVEDE

Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafında 2009 yılı Enduro şampiyonlar gecesi 3 Nisan Cumartesi günü Fethiye’ de gerçekleştirildi. Enduro dalında geçen yılın 2009 sezonu şampiyonluklarını kazanan sporculara kupaları düzenlenen ödül töreniyle verildi.

Motor sporlarında Kemer’i başarı ile temsil eden Kemer Enduro Motosiklet Kulübü’de gecede sporcuları ve kulüp başarıları ile kürsünün en üstünde yer aldı.

Kemer Enduro 2009’un Şampiyonu

2009 Türkiye Enduro Şampiyonası Kulüpler Şampiyonluğu ve 2009 Türkiye Enduro Şampiyonu ünvanlarını alan Kemer Enduro Motosiklet Kulübü ve Sporcuları gecede ödülleri toplayan taraf oldu.

Fethiye’de gerçekleştirilen Şampiyonlar gecesi ödül töreni sonrasında 4 Nisan tarihinde 2010 Türkiye Enduro Şampiyonasının ilk ayağı gerçekleştirildi. TMF tarafından bu yıl uygulamaya başlanan Dünya Enduro kuralları gereğince yarış oldukça zor  bir parkurda gerçekleşirken 57 sporcunun katıldığı yarışmada 24 sporcu yarışmayı tamamlayabildi.

Kemer Enduro Genel Klasmana Abone

KEMK Fethiye’de gerçekleştirilen şampiyonaya iki sporcu ile katıldı ve Genel Klasman 2. liğini kazanan sporcusu Mehmet Özdemir ile sevindi. KEMK’in bir diğer sporcusu olan İsmail Özgül açık ara önde olmasına karşı yarışın son etabının son 50 mt. de yaşadığı talihsizlik sonucu dere geçişinde kalarak Genel Klasman 1. liğini Fethiye’li sporcu Kunter Kuşçu’ya kaptırdı.

Yarışma sonrasında konuşan Kemer Enduro Motosiklet Kulübü Başkanı Semih Özdemir yaptığı açıklamada; Kulüp olarak başarılarımız artarak devam ediyor, her sene olduğu gibi yine 2009 Türkiye Enduro Şampiyonası kulüpler şampiyonu olarak sezonu tamamladık ve 4 senedir süre gelen serimizi bozmadık. Federasyonumuz tarafından düzenlenen ödül töreniyle de bugün kupalarımıza kavuştuk. Kemer`i Türkiye`de Motor sporlarında başarıyla temsil etmeye devam ediyoruz ve başarılarımızın sonucu olarak bu gecede aldığımız ödüller ile bütün sezonun yorgunluğunu atmış olduk. Bir sezon biterken bir sezon başladı ve ilk yarış olan Fethiye yarışını da bugün geride bıraktık. Sporcularımızdan birisi böylesine zorlu bir yarış da Genel Klasman 2. kazanırken bir diğeri de yaşadığı talihsizlik sonucu Genel klasman 1. liğini kaçırdı. Dedi.

KEMK Başkan Özdemir, Kemer’ e Fethiye’den bir çok mutlu haberle döndüklerini, uzun süredir çalışmalarını sürdürdükleri Uluslar arası bir organizasyon için Federasyon yetkilileri görüşerek onay aldıklarını ifade etti.

Başkan Özdemir; Kulüp olarak uzun zamandır çalışmalarını sürdürdüğümüz, Kiriş-Çamyuva sahilinden 0 metreden start verilerek 2365 metre yükseklikte Tahtalı Dağının zirvesinde bitecek ‘’KEMER HARD ENDURO RALLY’’ özel yarış organizasyonun tüm alt yapı hazırlıklarını tamamladık ve Federasyon Başkanımız Süleyman Memnun’la Fethiye’de bir araya geldik. Ve organizasyonun detaylarını görüşerek Ekim 2010 da yapılmak üzere kendisinden onay aldık.

Dünya’da bir ilk olacak bu organizasyon, yurt dışından katılacak olan  sporcularla Kemer’ e kendi rallisini yapma ve büyük bir tanıtım fırsatı sunacak. Önümüzdeki günlerde yarışla ilgili bir basın toplantısı yaparak yarış  organizasyonun tanıtımına ve hazırlıklarına başlayacağız. Dedi.

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari