KEMER İTFAİYE BİRLİĞİNİN İLK ADIMLARI ATILDI

Temmuz 22, 2009 tarihinde tarafından  
AKDENİZİN DELİSİ-ALİ KEMAL SENAN kategorisinde yayımlanmıştır.

KEMER İTFAİYE BİRLİĞİNİN İLK ADIMLARI ATILDI

Kemer ve Belde Belediyelerinin İtfaiye Teşkilatlarının birleştirmesi için ilk adımlar, Kemer İtfaiye Müdürlüğü’nde bir araya gelen Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Göynük Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Tekirova ve Gatab Başkanı Yusuf Uras ve Çamyuva Belediye Başkanı Ahmet  Can tarafından atıldı.

Kemer İtfaiye Amiri Orhan Uysal’dan konu ile ilgili brifing alan başkanlar yapmış oldukları görüşmeler neticesinde tüm bölgenin itfaiye birliğinin tek elden yürütülmesine karar verdiler.

Birliğin altyapısının hazırlanması amacıyla her belediye kendi içerisinde çalışmalara bir an önce başlayıp, varılan mutabakatın neticelendirilmesi için konuyu Belediye Meclislerine taşıyacaklar.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül; “ özellikle yaz aylarında meydana gelen orman yangınlarında anında müdahalede zaman zaman koordinasyon sıkıntısı yaşanmakta, bu da akciğerlerimiz olan ormanlarımızın daha fazla kaybı demektir. Bu sebeple daha önce Belediye Başkanı arkadaşlarımızla aramızda yapmış olduğumuz görüşmeler neticesinde böyle bir çatının kurulması gerekliliği hasıl olmuştu. Bugün de bu görüşmelerimizin neticesinde bir araya geldik ve konu ile ilgili Kemer İtfaiye Amirimizden bilgiler aldık. En kısa zamanda bu birliğin kurulması için her türlü fedakarlığı yapacağız. Ayrıca bu birliktelik önümüzdeki süreçte Kemer ve Beldelerinin başka ortak çıkarlarında da bir araya gelinebileceğinin göstergesi ve ilk adımın olması açısından da önemlidir. Bu konuya katkı sağlayan tüm Belediye Başkanı arkadaşlarıma şimdiden teşekkürlerimi sunarım” dedi.

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari