KEMER STADININ DURUMU İYİ DEĞİL

Temmuz 8, 2009 tarihinde tarafından  
AKDENİZİN DELİSİ-ALİ KEMAL SENAN kategorisinde yayımlanmıştır.

KEMER STADININ DURUMU İYİ DEĞİL

TEKİROVA BELEDİYESPOR BAŞKANI YUSUF ÜRAS, KEMER STADININ DURUMUNUN PROFESYONEL LİG MAÇLARI İÇİN UYGUN OLMADIĞINI SÖYLEDİ.

Türkiye 3. lig 2. grupta mücadele edecek olan Tekirova Belediyespor’dan sezon öncesi çalışmaları aralıksız devam ederken, dün Kemer Gözcü Gazetesi nde Oktay Koltan imzasıyla yayınlanan köşe yazısında Açıkçası Üzüldüm başlığı ile Tekirova spor maçlarını neden Kemer de değil de, Antalya da oynuyor sorusuna Tekirova Belediyespor Başkanı Yusuf Üras tan yanıt geldi. Üras, Kemer stadının TFF(Türkiye Futbol Federasyonu) şartlarına göre Tekirova stadından daha kötü olduğunu vurguladı.

TFF nin kriterlerinin değiştiğini ve birçok yenilik yapıldığını söyleyen Başkan Üras, Öncelikle Oktay Koltan a ve tüm basın mensuplarımıza takımıza gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür diyorum. Bizlerde maçlarımızı bölgemizde oynamak isterdik ancak futbol federasyonunun değişen kriterlerden sonra yaptığımız incelemelerde Kemer in stadının mevcut hali, Tekirova stadından daha kötü durumda. Biz de riske girmek istemediğimiz için tercihimizi Antalya dan yana kullandık dedi.

Tekirova daki mevcut stadı yaparken amatör küme düşüncesine göre inşa ettiklerini söyleyen Başkan Üras, Zaman içersinde gerek yönetim kurulumuz, gerek Tekirova halkı , gerekse futbolcularımız öyle bir kenetlendiler ki beraberinde büyük başarılara imza atarak profesyonel lige yükseldik. İlk yılımız olduğu içinde bazı eksiklerimizin olabileceğini düşünerek, bu eksikleri giderinceye kadar maçlarımızı Antalya da oynama kararı aldık.Sonuçta biz sadece Tekirova nın değil tüm Antalya bölgesinin takımıyız. Profesyonel liglerde yer alan diğer iki Antalya takımımız gibi bizde Antalya nın başarısı için liglerde mücadele edeceğiz. Ayrıca bu geçici bir süreçtir. Tekirova stadındaki eksiklerimizi giderdiğimizde maçlarımızı kendi sahamızda oynayacağız dedi.

AYIŞIĞI

www.kemerhaber.com

 • Netinial Internet

Yorumlar

“KEMER STADININ DURUMU İYİ DEĞİL” adlı makaleye 2 yorum yapilmis
 1. Ekrem B. dedi ki:

  Akparti, gör artık bir belediye ve GATAB başkanı bağlı olduğu ilçenin stadı için ne diyor.
  “Tekirova stadından daha kötü” demek, benimki kötü ama o daha kötü demektir.
  işi yapması gereken adamların, işten şikayetçi olmaları ne demek yani.

 2. Seval Girgin dedi ki:

  Beyler, Kemerliler; lafı nerenizden anlıyorsunuz. başkanımız sadece bu sahalar istenilen standarda uygun değil. düzenleyeceğiz dedi.
  sizde çalışın, spora destek verin. başarın ve bizi takip edin.

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari