KEMER TURİZMİNE TODOKS KATKISI (ANTİK LİKYA YOLU KEŞFİ TAMAMLANDI)

Ekim 1, 2009 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

KEMER TURİZMİNE TODOKS KATKISI (ANTİK LİKYA YOLU KEŞFİ TAMAMLANDI)

(Kemer Belediyesi Basın Bürosu) Merkezi Antalya’da bulunan Toros Doğa SporlarıKulübü, Dünya’nın bilmesine rağmen Antalya’da gözden kaçan ve turizme bir türlü kazandırılmayan Antik Likya Yolu’nu gündeme taşıyor. Kemer Belediyesi’nin desteği ile yogüzergâhında keşif yürüyüşü başlatan TODOSK, antik yolun turizmde kullanılması için çalışmalara başlayacak.

TODOSK Başkanı Ahmet Şimşek, uzun süredir programa aldıkları antik yol keşif çalışmasında son aşamaya gelindiğini belirterek, “bu yürüyüş ile güzergâh tespiti bitmiş olacak. Artık adını duyup dünyanın dört bir yanından buraya gelen doğa meraklıları, bu parkuru yürüyebilecek. Zaten turizmin lokomotifi olan Kemer’de bir alternatif nokta daha oluşturmuş olduk” dedi.

Kemer Belediye Başkan Vekili Tolga Minta ise, Ankara’da bulunan Başkan Mustafa Gül adına ekibe ev sahipliği yaparken, “Yıllardır doğa sporları konusunda bölgeye katkıda bulunan TODOSK’ un bu çalışması, bölgemiz turizmine önemli bir katkı koyacak. Kendilerine teşekkür ediyoruz” dedi. 80 kişilik ekibin Antik Likya Yolu yürüyüşü 4 gün sürecek ve Adrasan’da son bulacak.

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari