KEMER ZABITASI GÖZ AÇTIRMIYOR

Ağustos 28, 2009 tarihinde tarafından  
AKDENİZİN DELİSİ-ALİ KEMAL SENAN kategorisinde yayımlanmıştır.

KEMER ZABITASI GÖZ AÇTIRMIYOR

Kemer Belediyesinde, Zabıta Amir Vekili Orhan Uysal’ın yerine göreve getirilen İsmail Ceylan yaptığı çalışmalarla ilçede göz açtırmıyor.

Zabıta Ekipleri başlarında yeni Zabıta Müdürü İsmail Ceylan ile birlikte Restoran ve Fırınlara denetlemeye çıktılar. Denetimler Merkez Mahalle, Kuzdere, Aslanbucak ve Kiriş mevkilerinde ki fırın ile restoranların hijyen, temizlik ve düzenleri konusunda yapıldı.

Denetimlerde 16 işletmeye temizlik ve düzen eksikliği nedeniyle tutanak tutulurken, 8 işletmeye ihtarname verildi. Belediye Encümeni tarafından 15 işletmenin her birine 140 TL para cezası verilirken, bir adet Fırına da kapatma cezası verildi. Cezai uygulamalara maruz kalan işletmelerin çoğunun Restoran oldukları gözlendi.

 Denetimler esnasında açıklama yapan yeni Zabıta Amiri Ceylan; “Restoran ve fırınlar halkın sağlığının korunmasında dikkat edilmesi gereken işletmeler, bu sebep ile denetimlerimiz sıklaştı, daima aynı sıklıkta devam edecek, kimsenin halkın sağlığı ile oynamaya hakkı yok” dedi.

Kemer Belediyesi
Basın Bürosu

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari