KEMER’DE “DUBLE SLALOM”

Kasım 4, 2009 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

KEMER'DE

(BASIN SERVİSİ) Kemer Motor Sporları Kulübü tarafından Kemer Belediyesi’nin destekleriyle Ralli Servis Alanı’nda “ Kemer Slalom Yarışı “ düzenlenecek.

8 Kasım Pazar günü yapılacak olan Slalom yarışı, önceki yarışlardan farklı olarak, iki aracın aynı anda start almasıyla başlayıp, dubaları aşıp finişe ilk ulaşan yarışmacının kazanacağı yarışma olacak. Saat 10.30’da Antrenmanlar ile başlayıp 13:00’da verilecek olan yarış startı ile devam edilecek olan yarışmada otomobil tutkunları direksiyondaki maharetlerini gösterecekler.

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, yarışma ile ilgili olarak ‘’Kemer’de gençlerimiz tarafından özellikle motor sporları ve otomobil sporlarına karşı büyük ilgi duyulmakla birlikte bu spor dallarında başarıları ile Kemer’in adını duyurmaktadırlar. Kemer Belediyesi olarak bizlerde hem gençlerimize destek olmak için bu ilgilerine karşı her türlü yarış organizasyonlarına destek veriyor hem de gençlerimizi cadde ve sokakların dışında güvenli şekilde becerilerini sergilemelerine imkan sağlıyoruz’’ dedi.

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari