KEMER’E MEDYA İLGİSİ

Kasım 6, 2009 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

KEMER'E MEDYA İLGİSİ

Yerli turist sayısı ile medya ilişkisi paralel gidiyor

Kemer ilçesi son günlerde ulusal basının uğrak noktalarından biri oldu. Kemer’e program çekimi için gelen medya ekipleri, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül ile de görüşüp; Kemer ve Kemer Belediyesi hakkında bilgiler alıyor.

Başkan Gül, geride bıraktığımız hafta içinde önce uydudan “Akdeniz Tv” adı altında yayın yapan bölgesel ART Televizyonu’nda yayınlanan, Zeynep Öncüler ve Muhittin Başıbölükoğlu’nun hazırlayıp sunduğu “Akdenizin nabzı” adlı program için kamera karşına geçti.

Aynı hafta içinde Eurostar TV’de Barış Sarıca’nın hazırlayıp sunduğu “Barışla Türkiye Turu” programı da Kemer’i ziyaret edip Başkan Gül ile röportaj yaptı.

Bu ziyaretin hemen ardından da Sabah Gazetesi Akdeniz ekinden Gözde Gürer’le “Cuma Sohbeti” adı altında röportaj gerçekleşti.

Başkan Mustafa Gül, Kemer’in sadece turizm değil, sanatın da merkezi olduğunu belirterek, “Ulusal basın da bunun farkında. Yaklaşık 10 yıldır Kemer kapılarını ulusal basına kapatmıştı. Yerel basın bizim sesimiz, gözümüz Kemer’in gerek yurt içi, gerekse yurt dışında tanıtımı için bunlara ihtiyacımız var. Bu ilginin altında, geçtiğimiz yaz 10 yıl aradan sonra yeniden düzenlenen Altın Nar Festivali’nin de etkisi var. Festivalimiz iç turizme katkı sağladı. Geçmişe oranla yaklaşık % 60’lık yerli turist artışı gerçekleşti. İç turizme yönelik çalışmalarımız devam edecek” diye konuştu.

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari