KEMERLİ YÖNETİCİLER MOSKOVA DA BİR ARAYA GELDİ

Mart 20, 2010 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

KEMERLİ YÖNETİCİLER MOSKOVA DA BİR ARAYA GELDİ

Rusya’da 17 Mart tarihinde başlayan MITT Moskova Turizm Fuarına bu yıl 150 ülkeden 3 bine yakın şirket katılırken fuarda özellikle bölge stantları ziyaretçiler tarafından büyük ilgi görüyor. Fuar için Moskova’da olan Kemer Belediye Başkanı Mustafa GÜL, Kemer olarak ziyaretçilerin ilgisinden memnun kaldıklarını ve 2010 sezonu için umutlu olduklarını dile getirdi.

Kemer Tanıtımı için Rusya’da bulunan Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül ve Belediye Meclis Üyeleri Mustafa Tıraş ve Halit Çilengir fuarda Kemer Kaymakamı Bayramali Köse, Gatab ve Tekirova Belediye Başkanı Yusuf Üras ile de bir araya geldiler.

Başkan Gül’ün davetlisi olarak öğle yemeğinde bir araya gelen Kemer heyeti, fuar ile ilgili bilgi alışverişinde bulunurlarken Kemer için en önemli pazar olan Rusya’da turizm potansiyeli ve tanıtım çalışmalarının geliştirilmesi konularını ele aldılar.

Başkan Gül;  Kemer tanıtımı için geldikleri Moskova’da Kemer Kaymakamı sayın Bayramali Köse ve sayın Yusuf Üras’ ın da aralarında olmalarından büyük memnuniyet duyduğunu belirtti. Kemer markasını geliştirmek için bölgenin yöneticileri olarak hep birlikte çalıştıklarını ve bunun da İlçeye büyük katkı sağlayacağına inandığını söyledi. Ayrıca Gül; Kemer’in sahip olduğu eşsiz doğasını öne çıkarmak ve buna bağlı olarak turizmin yeni trendleri arasında gösterilen outdoor tatil imkanlarının geliştirilmesine yönelik çalışmalar yaptıklarını bu sayede de Kemer’de  turizmi on iki  aya çıkarmayı hedeflediklerini kaydetti.

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari