KONTROL BAŞKAN’DA

Kasım 4, 2009 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

KONTROL BAŞKAN'DA

(BASIN SERVİSİ) Kemer Belediyesi Kasım dönemi olağan Meclis Oturumu Kemer Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleşti. Toplam 12 maddelik gündemle gerçekleşen oturumda; 2010 yılı gelir tarifesi, 2010 mali yılı bütçesi, Belediyeye 6 adet otobüs alımı ve bu konuda başkana borçlanma yetkisi verilmesi gibi maddeler görüşüldü.

Kararların oy birliği ile kabul edildiği oturum sonrası, Belediye önüne getirilen numune otobüs, Başkan ve meclis üyelerine tanıtıldı. Başkan Mustafa Gül, üyeler ile birlikte öğle yemeğine gittiği otobüsün dönüşte direksiyonuna geçti. Seri kullanımı ile dikkat çeken Gül, otobüslerin Kemer’e yakışacağını söyledi.

Alınacak otobüsler, Kemer’deki öğrencilerin cüz’i rakamlarla okullarına nakli, başta futbol olmak üzere ilçedeki spor takımlarının karşılaşmalara gidip gelmesi, ilçede düzenlenen değişik etkinliklerde konukların toplu olarak taşınması gibi kamusal etkinliklerde kullanılacak.

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari