KUKLALAR TÜRKİYE’Yİ ELE GEÇİREBİLECEK Mİ?

Kasım 14, 2009 tarihinde tarafından  
ÜSTAD'IN KALEMİNDEN - BURHAN ÖZBEY kategorisinde yayımlanmıştır.

KUKLALAR TÜRKİYE’Yİ ELE GEÇİREBİLECEK Mİ?

Ekranda kuklalar.

Daha çok gazeteci ve akademisyenler arasında çıkıyorlar…

Her biri ellerine verilmiş senaryoları başarıyla oynuyorlar…

Bazısı bilerek bazısı habersiz, yüzyılın oyununu sahneliyorlar.

(……)

Her gün ekranlarda ‘Türk ulusu hiç olmadı ki…’

‘Türkler etnik bir topluluk!’,Türk sözü yasalardan çıkarılmalı!’ demekteler…

Batı’nın yüz yıllık ‘Böl ve yut’ projesini savunurlar.

Ortadoğu ve Asya’yı paramparça ederek Batı’ya bağlama projesinin, namı diğer Büyük Ortadoğu Projesi’nin Türkiye’yi nasıl kurtaracağını anlatırlar…

Büyük Ortadoğu Projesi’nin öngördüğü Kürdistan hayali için Batı’nın paralı askerleri onlar.

Washington’un memurlardırlar.

Kandil’de itibarla ağırlanırlar.

Ermenistan sınırının açılması için kraldan çok kraldırlar…

(…..)

Hemen hemen tüm eğlence, yarışma ve dedikodu programları Türk halkına aşağılık kompleksi aşılıyor. Bu programların hemen hepsinde halkın zekasına hakaret ediliyor.

Eğitim düzeyi yüksek olanlar için farklı uyku hapları var ekranda. Hemen hepsi Amerikan formatlı haber, müzik, yarışma, eğlence programlarıyla çaktırmadan ‘yumuşatılıyor’ ve ‘hazmettiriliyor.

(……)

Şu anda Türkiye’deki tüm kanalların başında Amerikalı, Avrupalı uzmanlar var.Diğer  ülkelerde olduğu gibi Türkiye’de de medya bombardımanını yönetiyorlar.

(…..)

Batı’nın ‘halledilme’ sürecinde gördüğü Türkiye, tıpkı Yugoslavya ve benzer ülkelerde olduğu gibi, uzun zamandır basın yayın araçlarıyla bombalanıyor. Bilgi kirliliği ile zehirleniyor. Tüm kutsal değerleri ayaklar altına alınıyor. Ve içimizde ki yeni dünya düzeni memurları sinsice bu süreci izleyip sırıtıyor.

(……..)

Yapılan planlara göre ‘AB uyum yasaları’ kezzabı, Türkiye’yi yumuşatacak’, halk ‘açılımları hazmedecek’ ve en geç 2015’te Türkiye ‘halledilmiş’ olacaktı! Hesap buydu!

(…….)

Halkı bin etnik gruba bölmeye çalışsalar da; Allah’la aldatmaya uğraşsalar, sahte dinleri dayatsalar da; beyaz camdan uyku hapları, zehirli iğneler fırlatsalar da; ‘aydın” kisveli decalları besleyip büyütseler de Türk milleti ’mucize’ millettir.

Çok yakında yeni mucizesini, tüm ağırlıyla hainlerin suratına geçirecektir…”

X

“Sevgili okurlar…”

Yukarıda okuduklarınız, ünlü televizyon programcısı ve yazar “Banu Avar”ın birinci basımı bu ay içinde (Kasım 2009) “Remzi Kitapevi” nden çıkan “ Hangi Dünya Düzeni” kitabının 9-10-11. sayfalarında yer alan anlatımlardır…

Sayın Avar’ın kitabında belirttiği gibi; 2009, “küresel çeteler” in içerideki işbirlikçilerle birlikte gemiyi azıya aldığı ve bunu açıkça ilan ettiği yıldır.

Ne oldu da, birdenbire bir açılımdır tutturuldu?

Nasıl oldu da “PKK”ya kucak açıldı?

Madem “PKK” hainleriyle kanka(!) olacaktık da, niçin binlerce fidan gibi vatan evladımızı bu hainlerin kurşun, bomba, mayınlarına hedef tuttuk.

Siz hiç evladınızı yitirdiniz mi diye ahkâm kesen zatı muhteremlerin şanslı çocukları; acaba nerelerde ve hangi zor koşullarda(!) askerliklerini yaptılar?

Adamlar zafer işaretli yaparak, “Türk milletiyle” alay edercesine güle oynaya şovlar yaparak sınırlarımızdan içeri girdiler…

“TSK”yı ne hale getirdiler? Ordumuz adeta duvara çarptı. Yıllarca hainlerle mücadele etmiş, bu uğurda cansiperane görevler yapmış komutanlar bugün hedef tahtası haline getirilmiş durumda…

“Son söz:”

Türkiye’nin nereye gittiğini ve ülke olarak uçurumun kenarına ne denli yaklaştığımızı endişe içinde anlamanız için, Banu Avar’ın “Hangi Dünya Düzeni” kitabını okumanızı hararetle öneririz…

BURHAN ÖZBEY

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari