KUZDERE ÇEVREYİ KORUMA DERNEĞİNDEN DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

Ocak 15, 2010 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

KUZDERE ÇEVREYİ KORUMA DERNEĞİNDEN DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

Kuzdere Çevreyi Koruma Avcılık Atıcılık ve Sportif Aktiviteler Kulübü Derneği tarafından bölgenin tanıtımı ve sağlıklı yaşam için belirli aralıklarla yapılacak olan doğa yürüyüşünün ilki 16 Ocak 2010 Cumartesi günü gerçekleştirilecek.

Doğa yürüyüşüne 16 Ocak 2010 Cumartesi saat: 10:00 ‘da Kuzdere Tarımsal Kalkınma Kooperatifi önünde hareket edilerek, Kuzdere Ballıtaş ‘dan Selver Çukuruna  oradan da Keçili Mevkiine iniş olarak gerçekleştirilecek.

Yürüyüş güzergahı üzerinde çam ormanları ve bölgeye has bitkiler arasından geçilerek Selver Çukurun’ da Kemer panoramasını yüksekten seyir imkanı sağlanacak.

Yürüyüşle ilgili konuşan Kuzdere Çevreyi Koruma Avcılık Atıcılık ve Sportif Aktiviteler Kulübü Derneği Başkanı Turhan ARSLAN;  ‘’Sağlıklı yaşam için doğa yürüyüşü sloganıyla yola çıktık ve katılımcılarla eşsiz güzellikteki Beydağlarını keşfetmeyi hedeflerken, aynı zamanda da gerçekleştirecek olduğumuz etkinlikler ile bölgemizin yürüyüş güzergâhlarının tanıtılmasını amaçlıyoruz. İlkini gerçekleştireceğimiz doğa yürüyüşüne tüm Kemer halkını davet ediyoruz.’’ dedi.

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari