KUZDERE HACI MEHMET SAYGIN İLKÖĞRETİM OKULUNDA AĞAÇLANDIRMA ÇALIŞMALARI

Aralık 21, 2009 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

Geçtiğimiz aylarda Kemer Emniyet Müdürlüğü koordinesi ve Kemer Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğünün katkılarıyla Kuzdere Hacı Mehmet Saygın İlköğretim Okulu’na ” Trafik Eğitim Parkuru ” kurulmuştu. 18/12/2009 cuma günü ise bu parkur, Kemer Belediyesi Mavi Bayrak Sorumlusu Hasan Canlı, Park ve Bahçeler Müdürlüğü Peyzaj Mimarı Arzu Eroğlu ve Hacı Mehmet Saygın İlköğretim Okulu Çevre Timi eşliğinde ağaçlandırıldı ve çiçeklendirildi.

Kuzdere Hacı Mehmet Saygın İlköğretim Okulu müdür yardımcısı Burhan Nuransoy: “Okulumuzda 40 öğrencimiz çevre timi olarak görev yapmaktadır. 4,5,6 ve 7. sınıflardan 40 öğrencimiz geçtiğimiz yıllarda GATAB 75. Yıl Atık Değerlendirme Kompos tesisinde eğitim aldılar. Eğitimleri ara ara devam etmektedir. Son olarak çöp ayrıştırma, değerlendirme, temizlik, hijyen, H1N1 eğitimi alan öğrencilerimiz doğaya ve çevreye duyarlı birer vatandaş olarak yetişmektedir” dedi.

Kemer Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Peyzaj Mimarı Arzu Eroğlu’da yılbaşından sonra, belediye serasında çevre timine uygulamalı eğitim vereceğini müjdeledi. Kemer Belediyesi Mavi Bayrak sorumlusu Hasan Canlı : “Çevreye çok önem veriyoruz. Sadece kendimiz için değil, geleceğimiz çocuklar için bu çok daha önemli. Bu nedenle Kemer Belediyesi ekipleri olarak çevre ile ilgili çalışmalarımız 2010 yılında yoğunlaşarak devam edecek. Özellikle Kemer ve çevresinde ağaçsız alanların yeşillendirilmesine ağırlık verip daha yeşil bir   Kemer için çalışmalarız sürecek’’ şeklinde konuştu.

Kemer Belediye

Basın Bürosu

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari