LİMAK LİMRA OTEL YEMEK USTALARI ÖDÜLE DOYMADI

Ocak 23, 2010 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

LİMAK LİMRA OTEL YEMEK USTALARI ÖDÜLE DOYMADI

LİMAK  LİMRA OTEL AŞÇILARI VE LİMAK YEMEK ATÖLYESİ ÖĞRENCİLERİ KATILDIKLARI II. ULUSLARARASI ALTIN KEP AŞÇILAR YARIŞMASI’NDA 7 DALDA 7 KUPA VE 21 MADALYA İLE OTELE DÖNDÜLER.

Kemer Limak Limra Otel’i aşçıları ödüle doymadı. Türkiye’nin en kapsamlı yemek yarışması olan ve Şefler Birliği Aşçılar Derneği tarafından 2. Kez düzenlenen Uluslar arası Altın Kep Yemek Yarışmasında 7 dalda ve okul dalında aldıkları 7 kupa ve 21 madalya ile adeta ödüle doymadılar.

Limak Otelleri Genel Koordinatörü Hakan Saatçioğlu’da başarılı ve genç aşçıları bu başarılarından dolayı kutlarken, Limak Limra Otel Genel Müdürü İzzet Ademoğlu, Limak Limra Otel İnsan Kaynakları Müdürü Adnan Ceylan ile birlikte Limak Limra Hotel’in başarılı Executive Chef’i Ali Rıza Dölkeleş ve genç ve başarılı aşçılar ile bir araya geldi.

Antalya Şefler Birliği tarafından düzenlenen II. Uluslararası Altın Kep Aşçılar Yarışması, 20 – 23 Ocak 2010 tarihleri arasında Antalya Expo Center Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşti. Her yıl sezon bitiminde, tüm Türkiye’deki 4 ve 5 yıldızlı oteller ile 1’inci sınıf tatil köylerinin mutfak şeflerinin, sous cheflerinin ve alt departmanlarının bireysel ve takım şeklinde katılımı ile gerçekleştirilen Altın Kep Aşçılar Yarışması, Türkiye Aşçılar Federasyonu ve dünya genelinden 13 ülkeden gelen Michelin Yıldızlı şefler ve derneklerinin katılımı ile 5 bin metrekarelik bir alan içerisinde gerçekleştirildi.

Limak Limra Hotel’in başarılı Executive Chef’i Ali Rıza Dölkeleş yaptığı açıklamada, “Toplam 11 dalda gerçekleştirilen II. Altın Kep Aşçılar Yarışması, 3 gün süreyle 4000 aşçının katılımı ile Antalya Expo Center’da yapıldı. Başarılı bir performans göstererek Uluslar arası Altın Kep Yemek Yarışmasında 7 dalda ve okul dalında 7 kupa ve 21 madalya aldık. Pastacılık, Şeker Maketleri, sebze dekorasyonu,soğuk ve buz heykelleri dallarında ilk 3 derecelere girdik. “dedi.

Limak Otelleri Genel Koordinatörü Hakan Saatçioğlu’da yaptığı açıklamada Limak Limra Otel mutfak bölümünde çalışan ve atölyede eğitim gören gençleri aldıkları başarıdan dolayı kutlayarak, “ Başarılı arkadaşlarımızı kutluyoruz ve onların aldıkları bu başarı ile de övünüyor, gurur duyuyoruz..” Dedi.

NOT: Haberin görüntüleri için tıklayınız: http://www.dailymotion.com/video/xbz3ji_lymak-lymra-otel-yemek-ustalari-odu_travel

Halil ÖNCÜ- KEMER

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari