MHP GENEL BAŞKAN ADAYLARINDAN AHMET REYİZ YILMAZ FOS ÇIKTI

Ekim 5, 2009 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

MHP GENEL BAŞKAN ADAYLARINDAN AHMET REYİZ YILMAZ FOS ÇIKTI

MHP Genel Başkan adaylarından Ahmet Reyiz Yılmaz, fos çıktı. Gebze’de yapılan mitinge İstanbul’dan otobüslerle adam taşındı. İzmit ve Gebze’den tanınmış bir MHP’li bile mitinge katılmadı

MHP`nin kasım ayında yapacağı büyük kurultayında genel başkan adayı olacağını açıklayan işadamı Ahmet Reyiz Yılmaz, beklentileri boşa çıkardı. Türkiye genelinde başlattığı Açıkhava mitinglerinden birisini Gebze Cumhuriyet Meydanı`nda gerçekleştiren Ahmet Reyiz Yılmaz yaklaşık bin 500 kişilik bir gruba hitap etti. Mitinge Gebze ve İzmit`ten bir tane bile tanınmış sima katılmazken, insanların İstanbul`dan otobüslerle taşındığı öğrenildi. Mitinge İzmit`ten katılan 3-5 kişi ise kenardan alanı seyretmeyi tercih etti. 

DAHA FAZLASINI İSTİYOR

14.30 sıralarında konuşmasına başlayan Ahmet Reyiz Yılmaz, MHP`de genel başkanlıktan daha fazlasını elde etmek zorunda olduğunu belirterek, “Genel başkan değil 3 hilali tek başına iktidara taşıyan lider olmak zorundayım ki ülkemi yeniden bağımsız bir devlet haline getirebileyim.

Bu nedenle Sayın Bahçeli gibi delege avında değil meydanlardayım” diye konuştu. “Türkiye ciddi ve sıkıntılı bir sürece girmiştir. Amerika, AB ve İsrail`in tüm isteklerine kayıtsız şartsız boyun eğmek Türkiye`nin geleceğini karartmakta ve bölgesel avantajlarını elinden almaktadır” diyen Yılmaz konuşmasına şöyle devam etti; 

PİNG-PONG TOPU GİBİ

“Yahudi`nin fendi Erdoğan`ı bir kez daha yendi. Olay budur. Amerikan Yahudileri Erdoğan ile ping-pong topu gibi oynuyorlar. Amerika da ilk görüşme Yahudilerle, merak etmeyin, son görüşmede Yahudilerle olacak.  Kürt Açılımı ile doğuda mesafe aldılar, Doğuda Kürt isyan hazırlığı tamamlanıyor. Ermeni kapısını açtırarak İran`a karşı Ermenistan`ı üs haline getirip Türkiye`yi karasal geçiş yolu yaptılar.

Güneydoğu`da mayınlı arazilerin kendi ellerine geçmesinin alt yapısını sağlayan tasarıyı hallettiler. Silah ihalelerini alıyorlar, Enerji hattını hallettiler. Tzipni Livni, Kürt gazetelerine, “Kürtler bizim stratejik ortağımızdır” diye demeç veriyor. Biri de çıkıp sormuyor, “Dedelerini Kürtler mi kurtarmıştı da birden bire stratejik ortak oldunuz bu Kürtler ile?” diye.

YAHUDİLERE TAVİZ

İşte Yahudi mantığı ile Erdoğan mantığı arasındaki fark. Yahudiler Erdoğan ‘one minute` dedi diye neler elde ederek sonuç alıyor, bizim sahte kabadayı da sadece avuç yalıyor. Sen gel baş et bakalım, nasıl baş edeceksin bu kafayla? Millette bu adamı havaalanında kahraman ilan ediyor. Yukarıdaki tavizlere bakın bakalım, ‘one minute` olayından sonra halkının menfaatleri için gerçek kahraman kimler?

Yazık millete. Başbakan göreve gelmeden önce bisküvi satmak yerine benim yanımda 2 yıl staj yapsaydı, Yahudiler onu bu kadar kolay kandıramazdı. En azından satış yerine pazarlık kabiliyeti gelişirdi. Bu kadar tavizi sen Yahudilere vereceksin, adamlarda karşılık olarak ‘one minute` dediğini unuttuk diyecekler. Ne ticari zeka ama?
 

BAŞBAKAN`A YÜKLENDİ

Sen bu tavizleri verdikten sonra değil ‘one minute`, adamlara yüz kere de ‘one minute` deseydin, unuturlardı merak etme.  Bu millet ve Erdoğan`a oy verenler Başbakan`ın Amerika`daki çocuklarının durumunu ve Erdoğan`ın bitmeyen Amerikan Yahudileri aşkını sorgulamalıdırlar. Ne yazık ki Türkiye, Amerikan ve İsrail mandası durumuna gelmiş bir ülkedir. Türkiye`nin vermiş olduğu tavizlerin hiçbir açıklaması ve gerekçesi yoktur.

Tek gerekçe iradeyi Amerika ve İsrail`e terk ederek iktidar olma ve içerideki uyduruk iktidar sayesinde yandaşlarına ve kendilerine getirim elde eden siyasilerce perişan edilen bir millet var edilmesidir”
 

‘AB TAŞERONDUR`

Yılmaz, konuşmasında Bahçeli`ye de eleştiri getirerek, şunları kaydetti; “Bir ülke düşününki milliyetçi olan partisinin başındaki lider dahi ülkesine ihanet eden, askerine kurşun sıkan, terörle ocaklar söndüren bir terörist başının idamını erteleyerek gerekçesini AİHM bağlıyorsa böyle bir ülkede neyin bağımsızlığından bahsedecektir.

Israrla söylüyorum Türkiye devlet olma ciddiyetini kaybetmiştir. Meclisi tarafından değil Amerika ve İsrail tarafından yönetilmektedir. AB ise bu iki unsurun Türkiye`yi yüzünün Batı`ya dönük kalmasını sağlayan taşeron örgütüdür. 
 

‘ÖCALAN`I ASACAĞIM`

Müstakil devlet olmanın gereği, Amerika`ya, AB ve İsrail`e rağmen Öcalan Türkiye`de idam edilmek zorundadır. Aksi durumda Türkiye`nin teslim olan genel siyasi iradesinin yanı sıra doğusu da fiziksel bölünmeye gebedir.

Size söz veriyorum millet bana 367 milletvekilini versin Öcalan`ı Diyarbakır meydanında asacağım.” Konuşmasının sonunda dinleyicileri önce eşi sonrada annesi ile selamlayan Yılmaz, “Ben bundan sonra sürekli milletimin arasında olacağım, hepinizi Allaha emanet ediyorum” diyerek Gebze`den ayrıldı.

ÜLKÜCÜLER YILMAZ’I PROTESTO ETTİ

Gebze Ülkü Ocağı Başkanı Haluk Turgut`un da bulunduğu kalabalık bir grup, Devlet Bahçeli`ye yönelik sözleri nedeniyle Ahmet Reyiz Yılmaz`ı protesto etti. “Devletin başına Devlet gelecek” ve “Hareketin lideri Devlet Bahçeli” sloganları atan grup, bir süre miting alanında kaldıktan sonra Gebze Yeniçarşı`da yürüyüşe geçti. Çevik kuvvet ekiplerinin gözetiminde yürüyüşe geçen grup herhangi bir taşkınlık yapmadan yürüyüşünü tamamladı.

Öte yandan Yılmaz`ı dinlemeye gelenler ise mitingi protesto eden gruba tekbir sesleriyle karşılık verdi. İki grup arasında karşılıklı süren slogan yarışını gören bazı vatandaşlar ise olay çıkar endişesiyle miting alanını terk etti. Protesto karşısında kısa süreli bir şaşkınlık yaşayan Ahmet Reyiz Yılmaz ise daha sonra konuşmasına devam etti. Yılmaz`ın konuşması meydandakiler tarafından sloganlarla sık sık kesildi.

BİZİM KOCAELİ

 • Netinial Internet

Yorumlar

“MHP GENEL BAŞKAN ADAYLARINDAN AHMET REYİZ YILMAZ FOS ÇIKTI” adlı makaleye 25 yorum yapilmis
 1. Seyfi Sancaktar dedi ki:

  Genel Başkanımız hakkında söyledikleri hariç, hepsine katılıyorum. Bilgili bir genç olduğu belli. Kanının kaynaması onu bu yola itmiştir. Heyecanı hoş karşılanmalı.

 2. burak dedi ki:

  HALUK REİS GİBİ BİRİ ASLA OLAMAZ.NE DERSE DOGRUDUR.KURALDIR.ASLA SÖZ SÖYLETMEM. HAYDİ DESTEK HALUK REİS VE ONUN DÜŞÜNCESİNE

  DEVLETİN BAŞINA DEVLET GELECEK
  HAREKETİN LİDERİ DEVLET BAHÇELİ

 3. akif yılmaz dedi ki:

  o……. teyyare selam söyle o yare it ürür kervan yürür hangisini istiyorsa alsın reyizcik parası bu kadar çok demekki 1000 kişiyi otobüslerle oraya taşımış iyide yapmış alın verin ekonomiye can verin hesabı

 4. MUSTAFA ÇETİN dedi ki:

  SLM SADECE ŞUNU MERAK EDİYORUM BEN ALANYADAN YAZIYORUM NEDEN BİRBİRİNİZİ KARALAYIP DURUYORSUNUZ KARALAMA YOLUYLA DEĞİLDE İNSANLARA İŞ AŞ İMKANI SAĞLAYACAK BİR İMKANLARLA BİRBİRİNİZLE YARIŞSANIZ OLMAZMI İNSANLAR YETERİNCE GERGİN BİRAZDA SİZ GERMESENİZ MİLLETİDE İNSANLARA GÜZEL ŞEYLER GETİRECEĞİNİZ YENİLİKLERLE SESLENSENİZ İYİ OLMAZMI BENCE İNSANLAR KİMİN KAZANACAĞINA DEĞİLDE KAZANACAK KİŞİNİN GETİRECEĞİ GÜZELLİKLERİ İŞ İMKANLARINI AŞ İMKANLARINI DÜŞÜNÜYOR İNŞALLAH BU ADAYLAR BU YAZIMI OKURSUNUZ DA AZDA OLSUN DÜŞÜNÜRSÜNÜZ KİM KAZANIRSA KAZANSIN BAŞARILAR DİLERİM AMA İNSANLIĞA FAYDALI OLAN KAZANSIN SAYGILAR

 5. Korkmaz dedi ki:

  S.A. Öncelikle Herkesi saygıyla selamlarım. Bende derimki; Ben bu adamı gerçekten çok iyi tanıyan biriyim. Yazarımızın yazdıkları yanlıştır inan bana bende o mitingde vardım ama gerçekten böyle birşy olmadı istanbuldan fln destklemek için glen olmadı Ankaradan gelenler oldu ama 1 otobüs fln oda olmalı çünkü Ahmet bey Ankarada oturuyor bırakın oda olsun. Gelelim siyonist diynlere işbirlikçi mason diyenlere yemin ederimki yalan, tabiki bunları söylyeckler yoksa başka muhalefet olcak bişe kalmayacak. Yalnız bende istemiyorum A.reyiz YILMAZ’ın genel başkan olmasını çok heyecanlı bir taraftan laz ağabeyimiz yani apo itini asarmı asar ama 367yi bulur ama bulamaz benim hiç şüphem yok asar veya infaz eder ettirir. Bunları kişiliğini bildiğim tanıdığım kişi olduğu için söylüyorum sallama yok inanın bana. Son sözüm inş olmaz. Dertsiz başını derde sokmaz. kongrede de inş gerilim kavga falan olmazda atlatırız bunuda anti devlet bahçli kardeşim.

 6. hakan dedi ki:

  Bence Ahmet Bey gelmeli kaos falan olmaz çünkü zaten artık gırtalağa kadar dayandı. Garip garip adamlar Apoyu muhattap alıyor. Ülkede bazı şeyler iyi gözüksede hoş şeyler olmuyor. Devlet yönetmek kolay iş değildir. Tamam taviz verilir ama oda bi yere kadar artık kanı deli akan biri çıkıp bişeylere son vermeli yoksa gerçekten bölünebiliriz hayal değil gerçek Amerika neyi hayal ettiyse yaptı. Bir hayalide Büyük iskender gibi büyük bir imparatorluk kurmak ama kendi kıtasında değil bizim topraklarımızda ve yanı başımızda. Aklı selim insanlarla olmaz bu iş…

 7. yılmaz aytepe dedi ki:

  editor arkadaşım in derdi ne bilmiyorum ama kendince bi karalama aşağlama planı yapmış yayınlamış. ahmet reyiz yılmaz bu görevi en iyi şekilde yapacağına inanıyorum binlerce insana iş imkanı sağlayan bir iş adamı olarak kendisini uzun yıllardır tanırım ben onu bu yolda destekliyorum ve gözleri gerçekleri gören herkesi bekliyorum.

 8. mustafa örs dedi ki:

  ey kör gözlü kendini ülkücü diye adlandıran arkadaşlar. hani bir zamanlar ÜLKÜCÜ HARAKET engellenemez diye her yeri inleten bi slagonumuz vardıya işte ülkücü haraket engellendi. nasılmı devletin arka bahcelisiyle az tarafsız baksanız göreceksiniz. türkiye yıkılıyor hani ülkücüler yok niye bahçeli kızarda ondan. partıde bir tane dava adamı gösterin ben kafamı koyuyorum. herkezi uzaklaştırıp küstürüp haraketi bitirdi. ha biz yine bahçeliye rağmen üç hilalden vaz geçmeyiz çünki biz BAŞBUĞA söz verdik ama canım ÜLKÜDAŞIM bu adamla olmuyor işte sende görsene yinede davamız ve vatan sağolsun ALLAH TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN

 9. ANIL KARAASLAN dedi ki:

  arkadaşlar devletin b aşına devlet gelcek diosunuz sizce devlet bahçeli milliyetçiliğin görevlerini tam olarak yerine getirebiliyormu. devlet bahçeli başbakan yardımcısıyken TÜRK milletine kan kusturan öcalana idam etmeyin demedimi. sizce neden milliyetcilerin bir ksımı mhp ye küstü bu adam neyaptı etti bu insanları bu partiye küstürdü.. ozan arifte diyor ”ben adam sandım adam değilmiş meğer” diye arkadaşlar artık lütfen bu gidişi bir dur diyelim eskiden ülkü ocaklarında kuran okunurdu peki şimdi ne yapılıyor kahvehaneden farkı kalmadı.. ocakların başına daha siyasetle politikayla hiçbir anlam kuramamış çocuklar reislik yapıyor bumudur milliyetcilik.. herkesinde bildiğin gibi rahmetli TÜRKEŞ ten sonra olan şeyler bunlar o bize bu partiyi ne diye bıraktı o vatanına kastı olan herkes için söylicek bir çift söz bulurdu bu ise ne yapıyor sadece susuyor girdiği yer meclis değil kütüp hane sanki o ordan laf çarpıyor bu burdan bizimkinden tık yok arada kafası eserse avazı çıktığınca bağırır ama o meşur ozanın dediği gibi kendi dediğini kendinden başka hiçkimse anlamaz..bunlara son vercek bir lider ortaya çıkıncada gerek medya gerek politika gerekse bizzat halk tarafından engellenmeye çalışıyorlar. bence AHMET REYİZ YILMAZ ı bukadar küçümsemeyin ben onda milliyetcilik ateşini gördüm siz istersiniz istemessiniz o ayrı ama şunu bilinki bu adamın tek suçu şerefli olması eğer şerefsiz olsaydı şimdi çoktan iktidardı……..

 10. taci gırat dedi ki:

  Amet reyiz yılmazmı parasımı çok insanları mitinglere taşıyarak onlara istihdammı sağlıyor ? ahmet reyiz yılmaz asla bir MHP genel başkanı olamaz çünki o mitinglere taşıdığı otobüslerde günlerce yatırıp kaldırdığı destekci genç milliyetcileri bile parasız bırakmıştır madur etmiştir tabi mitinglerde emeği geçen ses ve görüntü sistemlerinin parası vs. vs bunları saymıyorum bile madur olan çok insan biliyorum.

 11. ANIL KARAASLAN dedi ki:

  hayır sen madur olan insan tanımıyorsun madur olabliceğini düşündüğün insanları kendi kafandan tasarlıyorsun. hadi diyelimki dediğin gibi yatırıp kladırdığı adamları aç bıraktı bu adam 1 tane miting yapmadıki madem ki madur olmuşlar gelmeye bilirlerdi ama geldiler buda senin söylediklerinin hepsini yalanlıyor.

 12. MUSA KARAKOYUN-BEYKOZ dedi ki:

  GÜN GELİCEK HERKEZ GÖRÜCEK BİLEN BİLİYO YANLIŞ DÜŞÜNEN DÜŞÜNÜYOR YANLIŞ DÜŞÜNEN ZATEN INSAN DEIL BENCE SEN BU VATANDA BU MILLETDE YAŞIYORSAN BU VATANDAN EKMEK YİYORSAN ADAM OLUCAKSIN OLUCAKSIN KARDEŞİM YAA SAĞADA SOLADA KAÇSAN OLUCAKSIN BU DEVLET BİZE EMANET KİM SAHİP ÇIKICAK YOKSA TAYİPE VERİLEN OYLAR KIRILSIN DİYORUM ÜSTÜNE BASARAK SÖYLÜYORUM BU MILLET KAZIK YEMEYE ALIŞMIŞ. UYANIN ARTIK! .ÜLKÜCÜ HARAKET ENGELLENEMEZ. DİNLE TÜRK… EYY TURK GENÇLİĞİ! BİRİNCİ VAZİFEN TÜRK İSTİKBALİNİN TÜRK CUMHURIYETININ İLELEBET MUHAFAZA VE MUDAFA ETMEKTİR.

 13. Sebuhi Turancı dedi ki:

  Gardaşlar, Men Azerbaycan Türk Milletcisiyem. Türkiyede olanları izliyoruz yakından. Söyleyin bana daha nereye kadar bölüneceğiz? Bez birleşmeyi, TURAN kurmayı arzularken bu bölünmeler kime ve ne için lazım? Bizim umudumuz Türkiye ülkücüleridir. Biz her zaman Türkiye ülkücüleri örnek aldık. Ama bu bölünmeler bizi çok üzüyor. Güney Azerbaycan (İran) Türk milletcilerine bakın da örnek alın.

 14. ateş dedi ki:

  Bu ülkücülük zibidilerle ermeniler eline kaldı.Habere bak fos çıkmış biz gebzede izledik mitingdeydik en az 6-7 bin kişi vardı bugüne kadar hangi genel başkan adayı miting becermiş Ahmet reyiz gibi bu kendine güvendir.Allah yolunu açık etsin inşaallah.

 15. veli küçük dedi ki:

  arkadaşlar türklüklte islam en başta gelir türklerin islamiyet temsilciliği ezelden bu yna bilinir yol aynı yol ülkü aynı ülkü sadece mmp de islamiyet biraz daha ağır basmaktadır akp insanların dini duygularını sömürüyor ama mmp milliyetçilik ve muhafezekarlık peşindedir hayırlı olsun demektem başka bişey düşmez kimseye hayırlı olsun SYN AHMET REYİZ YILMAZ

 16. Ozan ARİF dedi ki:

  C-5
  Hakim bey…Hakim bey.. bütün dünyamı,
  Yıkarak yaptılar benim sorgumu.
  C-5 denen yere gözleri bağlı,
  Tıkarak yaptılar benim sorgumu.

  Savcının ağzından şu okunanlar
  Benim suçum değil hep yalan bunlar!..
  Dövdüler hakim bey,ağzımdan kanlar,
  Akarak yaptılar benim sorgumu.

  Düştüm ki bir sürü moskof piçine
  Biri de demedi bunun suçu ne?
  Tabancayı ta ağzımın içine
  Sokarak yaptılar benim sorgumu.

  Döve döve işettiler altıma
  Bayıldıkça sarıldılar hortuma
  Islatıp ıslatıp tekrar sırtıma
  Çıkarak yaptılar benim sorgumu

  Kimi vurdu,kimi baktı seyrime
  Cop izleri oluk oldu böğrüme,
  Sigaranın ateşiyle bağrıma
  Çökerek yaptılar benim sorgumu.

  Kimi şarap içti,kimisi rakı,
  Karma karış oldu her türlü koku.
  Döverek pisletip ağzıma boku
  Dökerek yaptılar benim sorgumu.

  Jileti vurdular ileri geri
  Dilim dilim oldu yarıldı deri
  Yarılan yere tuzu biberi
  Ekerek yaptılar benim sorgumu.

  Tırnağım söküldü kelpeten ile
  C-5 ler konuşsa gelse de dile
  Su diye yalvardım,hep güle güle
  Bakarak yaptılar benim sorgumu.

  Şişe ile zorladılar gıçımı
  Tuzlu su verdiler yaktı içimi
  Derisinden kopanaca saçımı,
  Çekerek yaptılar benim sorgumu.

  Allahsız-kitapsız sekiz on ayı,
  Suçsuzum dedikçe vurdu sopayı,
  Burnuma soktular tornavidayı
  Bükerek yaptılar benim sorgumu.

  Biri bu Soyer’de domuzun dölü!..
  Sesinden tanıdım değilim deli.
  Tenasül uzvuma ceryanlı teli
  Takarak yaptılar benim sorgumu.

  Hakim bey,erkeklik kalmadı daha
  Ölem diye çok yalvardım Allah’a.
  Avuç içlerimden tutup çarmıha
  Çakarak yaptılar benim sorgumu.

  Babamı almaya eve gittiler
  Anama avradıma neler ettiler
  Çocuğum boğazından tuttular
  Sıkarak yaptılar benim sorgumu.

  Yavrumu görünce çıldırdım dedim(!)
  Ne derseniz kabul saldırdım dedim.
  Atatürk’ü bile öldürdüm dedim
  Yakarak yaptılar benim sorgumu.

  Ozan Arif anlatamaz kaygımı
  Yitirdim kanuna olan saygımı
  Velhasıl ‘devlete güven’ duygumu
  Sökerek yaptılar benim sorgumu.

  Ozan Arif

 17. kamil bayındır dedi ki:

  selamın aleykum değerli arkadaşlar görüş bildiren arkadaşlarımın dediklerinin çoğu kendilerince haklı sevgili devlet bahçeli için kötü söz soylemem kimse için soylemem devletin basına devlet geldide ne oldu biri bunu bana açıklasın bir ikincisi milliyetçi kokenli inanan arkadaslar ım değerli müslüman kardeşlerim ne oluyo sizce biz milliyetçi diye geçinen insanları porum pörçük boluyolar paramparça olduk ne oluyor bize ey kardeşlerim bu insanlar bir yerde toplanacak bu da ahmet reyiz olur inşallah mhp li bbp li küskünler inşallah toparlanır

 18. ÜLKÜMÜZ DÜRÜSTLÜK OLSUN dedi ki:

  Bir Kere Milliyetçilik ve Ülkücülük tektir. Kimsenin ve hiç bir partinin tekelinde değildir bunu inkar edecek varmı ? Eski ÜLKÜCÜ diye bir şeyi de kabul etmiyorum.. Ben Ülkücü ve milliyetçi liderlere ileri gelenlere sözü dinlenen abilerimize sesleniyorum. Bir olun artık Fesatlık hasetlik Koltuk sevdası Son bulsun . Bir lider secilir diger büyüklerde o lidere destek verir Ülkümüz bu memleketi sevmek ve ALLAH yolunda gitmek ise HEP BERABER OLALIM BİRBİRİMİZİ KIRMAYALIM .. Ne sn. BAHÇELİ NE Sn.YAŞAR OKUYAN NE Ahmet REYİZ NEDE BBP DEki abilerimiz BİRBİRİNİZİ KIRMAYIN DÜŞMANLARI GÜLDÜRTMEYİN SEVİNDİRTMEYİN …BİZLERE ÖRNEK OLUN …BİRLİK OLUN

 19. alper cengiz dedi ki:

  ÖRNEK BİR ÜLKÜCÜ NASIL OLUNUR? BU BİR SORUDUR VE BEN ÜLKÜCÜYÜM DİYEN HERKESİN KENDİNE BİR DEĞİL BİR KAÇ KEZ SORMASI GEREKİR…KONUŞAN LAGA LUGA EDEN ÇOK AMA BU SORUYU KENDİNE BİR KEZ OLSUN SORAN YOK… MHP GİBİ BÜYÜK BİR CAMİANIN BAŞKANLIĞINA ADAYLIĞINI KOYAN BİR ADAM MHP NİN GENEL BAŞKANLIĞINA MHP LİLERİN OYLARIYLA GELMİŞ BİRİ HAKKINDA ABUK SABUK KONUŞUP BUNADA SİYASET KENDİNEDE SİYASET ADAMIMI DİYOR GİDELİM İŞİMİZE YAV ÜLKÜCÜLÜK BÖYLELERİNE KALDIYSA KARA GÜNE KALDI DEMEKTİR DEVLET BEYİN EVLENİP EVLENMEMESİ BAZI PATAVATSIZLARIN SİYASET ANLAYIŞIYLA NASIL BAĞDAŞIYOR ANLAMADIM

 20. oktay eyyüpoğlu dedi ki:

  ARKADAŞLAR BEN BURSA MHP TEŞKİLATLARINDANIM BU TİP MUHALİF SENERYOLARI DİKKATE ALIPTA İNSANLARA PRİM YAPTIRMAYIN BU TİP SENERYOLAR PARTİMİZİ VE TEŞKİLATLARIMIZI YIPRATMAKTAN BAŞKA HİÇBİR ŞEYE YARAMAZ BEN BURDAN AHMET REİZ BEYE SESLENİYORUM LÜTFEN SİYASİ PROPAGANDANIZI MHP ÜZERİNDEN DEİĞL KENDİ MEVCUT SİYASİ OLAYLARLA BELİRLEYİN BİZ MHP BURSA TEŞKİLATLARI OLARAK FİKRİNİZ HİÇBİRZAMAN BENİMSEYEMEYİZ SİZLER GİBİ GEMİSİNİ TERKEDEN KAPTANLARDAN DEĞİLİZSİZEDE SAYGI DUYUYORUM AMA SİZE MHP YE MUHALŞFLİK DEĞİL YANINDA OLAMAK YAKIŞIR

 21. nurdoğan cineviz dedi ki:

  bakın arkadaşlar beğensekde beğenmesekde bir ülkücü idealist gibi düşünelim öncelikle bizler nezaman kızıl elma ülküsüne biradım daha yanaştık bügün türk milliyetçileri bu ülkeyi yönetmesi gerekirken halen ne yi tartışıyoruz kafatası milliyetçiliği ablem milliyetçiliğini bırakalım artık bizler ülke yönetmemiz gerekirken yüzde on barajı geçermiyiz acaba meclise girermiyizin hesabına düşmüşüz ülkücü kadrolar nerede bizler anca sokaklarda şehidine sahip çıkan tekbir getiren vatanını milletini hiç bir karşılık beklemden seven bireyler olduk ve olacağızda ama artık bizim ülke yönetmemiz lazım bizlerin sloganları ancak ve ancak bilmeyerekten de olsa pkk avrupa vb yapılara yaradı artık ülke yönetme zamanı ben sayın bahçeliyi eleştireceğim ama bana kimse kızmasın ön yargılı olmasın lütfen artık bırakma zamanı geldi iyi kötü herneyse bu davaya hizmet etmeye çalıştın artık genç zihinlerin önünü aç okadar korkak lma diyosun ki mhp nin başına geçmek isteyenler ajan vesayır …..ya be sayın bahçeli kimeseye güvenmediğini söylüyosun da adama sorarlar bu zamana kadar ocaklar ne iş yaptı hani bizde her lider nefer her nefer bir lider olacaktı kaçtane neferi lider yaptın doğru delege yaptın artık ocaklardan genel başkanlar başbakanlar neden çıkmıyor çünkü bu sistemle yönetilemiyor buda demekdieki artık değişim zamanı kardeşim o kadar çok düşünüyosan davanı partimizi bırak süre aşımına uğradık artık sonrada efendim bu milliyetçilik üzerine kurulan partiler tuzak bölücü ajan oluyor gözünde bizi de sürükleme bu tip inanışlara mecbur bırakma bizleri zaman başka partilere bırak bu işi artık yeni yüzler yaptısın ..ama yok bırakamasın çünkü kimseye güvenemesin güvenmediğin givi tabandanda yetiştirp emanet de etmessn peki sayın bahçeli ne yaparsın adama sorarlar ahmet reyiz yılmaz benim patronum değil akrabam değil bende nun avukatı değilim ama bir gerçek var ortada bahçelinin yanında attığı yakıştırmaların yanında sadece bir kukla şimdi bana kızanlar var ya kardeşlerim bi düşünün yalan sa yanlışsa o zaman bana kızın ama ön yargılı olmayın lütfen kafa tasçı olmayalım ülkücülü iyi düşünebilmeli tarafçı değil haklıyı savunabilmeli ülkdaşlar büyük ülküye ulaşamadığımız yada ger geçen gün yaklaşamadığımız sürece bu işler hep olacak ben diyorum ki işte bu yüzden ahmet reyiz yılmaz neylerse mevlam eyler eylerse güzel eyler diyen bir lider allah samimi landan razı olsun samimi olmayanı yarından yok etsin

 22. Alpaslan BAĞÇUVAN dedi ki:

  Değerli arkadaşlarım önümüzde seçimler var. Ben diyorumki (Tamamiyle kendi fikrim katılırsınız yada katılmazsınız). Seçimlere kadar hiç bir ÜLKÜCÜ arkadaşımızın başka parti adı altında başka yerlerde olmamasını istiyorum. Çünkü oyun zaten hep ÜLKÜCÜ ler üzerine oynanıyor ülkemizde. Bu oyunlara lütfen gelmeyelim . Zaman Bir olma zamanı. Dikkat edin bizi bize kırdırıyolar.
  Buda şu anda ki iktidarın işine yarıyor. Ve inanın bize kıs kıs gülüyorlar.
  Saygılar hepinize.

 23. nurdoğan cineviz dedi ki:

  selamun aleyküm der tüm türk islam alemini selamlarım.

  bakın arkadaşlar şunu iyi bilelimki bizlere kafatasçılık yobazlık partizanlık gibi düşünceler yakışmaz.bizler sağlıklı düşünebilen ve doğruyu bilen fakat bir türlü bazı olguları kulaktan duyma sözlerle doğru da olsa kabullenemeyen bir toplumuz.örneğin dinimize tek bir söz bile ettirmeyiz ama yeryüzünün herhangi biyerinde biri bize gerçek olan şöyle bi olay anlatsa …falan yerdeki müslümanlar şöyle yaptı böyle yaptı diye .bizler hemen atlarız ön yargılı olarak bizler öyle şeyler yapmayız diye oysaki birileri yapmış olabilir yanlışlık ama biz kabullenmeyiz.şimdi gelelim siyaseten konuşmaya doğru veya yanlış kim nederse desin babm olsa ben yürüdüğüm bu davada gördüğüm gerçekleri söylemeden bununla mücadele etmeden yapamam yapmamız gerek.şimdi ahmet reyiz yılmaz diye bi adam çıktı bişeyler söyledi herkes efendim bu adam ajanmımış da öyle böyle dediler.bıurakalım sayın ahmet beyi bikenara bahçeliden konuşalım önce….yaklaşık 20 yıldır bu teşkilatın başında ne yaptııı…adama sorarlar ya kardeşim liderimiz diye bu kadar partizan kollamacı olmamalıyız doğruları görebilmeliyiz.apoyu asma diye imza veren o sokaktaki ülkücü bizden değildir diyen o efendim ahmet bey mehpyi parçalamk için ajan geliyor diyen o.ya sen ne yaptın ki adamı kongreye bile sokmadın bahçeli.bi davamız vardı kızılelma diye nasıl ulaşacağız o hedefe daha türkiyede barajı geçebilecekmiyiz diye düşünürken .bırakın da yeni yüzler yönetsin artık bu partiyi.güvenecek adam yok diyor bahçeli bu bunun yıllardır afedersiniz bi halt etmediğini gösterir .nasıl koltuğunu bırakacak bişrini bulamazsın bukadar alt tabanı güçlü dava adamı yetiştirmiş bir teşkilatta .ülkü ocaklarının amacı hani her neferi lider vasfına getirmekti demekki sayın bahçeli kusura bakmasın 20 yıldır ocakta yetiştirilmiş bir gen bu gün davanın lideri vasfına gelebilirdi.şimidi durum ahmet beyi lekelemesin ahmet reyiz yılmazın paraları mhpye finans olurken ajan değildide şimdi doğru söyleyip doğru anlatıyor sizden değil diye yanlışlara göz yummuyor diye ajan mason mu oldu .bırak allah aşkına bahçeli allahtan kork.önce allaha şirt koşmayı bırak evlen de miilet senin bi mürvetini görsün aile yönetemeyen adam devleti nasıl yönetecek.fazla konuşmaya gerek yok ahmet reyiz yılmaz yüreğiyle bi yola çıkmış allah samimi olandan razı olsun neylerse mevlam eyler diyen bie adamın peşinden herkes gider.unutma sayın bahçeli ahmet reyiz yılmaz ne olursa olsun sana bin basar.şunu hiç unutmasın bahçeli HER KIRALLIĞIN ÜZERİNDE ARŞU ALANIN SAHİBİNİN KIRALLIĞI VARDIR………………………………………..

 24. slm ben yılllar önce mhp.de görev yapiyorum rizeni ardeşen teşkilatinda görev yapiyrum ama devlet bahçeli mecliste pkk elin sikmaya devam etsin ve çikta sağda solda ülkücüyüz diye geçinimeyin çünkü tahtiniz yıkacayiz mmp geliyorum büütm ülkücü gençlik ahmet reyiz yılmaz yola devam diyorum sizi hala pkk destek veren liderle ve milletvekili adamlariz pkkya yandaşlik yapnı başbuğumuz alpastan türkeşı kemikler sızlıyoıru mezarda yaziklar olusun size yazikla ülkücülüğün ne oldun ögreni ondan sonra meydana çıkını sıyaset yapını ve arif ozani bile satiniz yazikla olsun ….ÜLKÜCÜ CAMİA SESLENİYORUM LÜTFEN ÜLKÜNE VATANİ 3 HİLLANİ SAHİP ÇİK BİZİ AHMET REYİZ YILMAZ BAŞKANIMLA RİZEDEN YOLLA ÇIKTIN ENGELLERİ YIKIYIORUM ANKARADA ÜLKÜCÜLLÜK NASIL OLUYORU GÖRECKE ÖNÜMÜZDE ENGELLE KALMADİ YA ALLAH BİSMİALLAH ..MMP ÇALİMHEMŞİNİLÇE TEŞKİLATİ KURUCUSU SAYİN GENEL BAŞKANIM AHMET REYİZ YILMAZ BAŞKANIM ÖLENE KADAR YANİZDAYİZ …..

 25. koksal yılmaz dedi ki:

  editor arkadaşım in derdi ne bilmiyorum ama kendince bi karalama aşağlama planı yapmış yayınlamış. ahmet reyiz yılmaz bu görevi en iyi şekilde yapacağına inanıyorum binlerce insana iş imkanı sağlayan bir iş adamı olarak kendisini uzun yıllardır tanırım ben onu bu yolda destekliyorum ve gözleri gerçekleri gören herkesi bekliyorum.3hilal 3bakan ahmetreiz birgun baskan olacak buvatana allahın izniyle

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari