MHP KEMER GÖYNÜK İLÇE TEŞKİLATINI AÇIKLADI

Ocak 24, 2010 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

MHP KEMER GÖYNÜK İLÇE TEŞKİLATINI AÇIKLADI

Milliyetçi Hareket Partisi, Kemer İlçe Başkanı Kadir BATU “ Göynük Belde Teşkilatı’nın kuruluşu ve partiye yeni katılımlar ile ilgili” basın açıklaması yaptı.

Aziz Dava Arkadaşlarım,
Milliyetçi Hareket Partisi’nin muhterem mensupları,
Basınımızın Değerli Temsilcileri,
Hepinizi en iyi dileklerimle selamlıyorum.

Bugün Türkiye, bir yanda “açlığın, adaletsizliğin, ahlaksızlığın ve asayişsizliğin”; diğer yandan ise “ yokluğun, yolsuzluğun, yoksulluğun ve yozlaşmanın” acımasız yüzüyle ve bunların kaynağı olan AKP gerçeğiyle karşı karşıyadır.

Yıllardır, bugün değilse yarın diyerek sabırla ve belki düzelir ümidiyle ısrarla bekleyen Türkiye’nin bu ağır tabloyu daha fazla taşımasının imkanı kalmamıştır.
İzlenen teslimiyet anlayışının içte ve dışta yol açtığı büyük tahribatın onarımı; ilkeli, güvenilir ve onurlu ilişkilerin yeniden tesisi, güçlü ve tek başına yeni bir iktidarın başta bulunmasını artık kaçınılmaz hale getirmiştir.

Siyasal, sosyal ve ekonomik gidişat millet iradesinin tazeleneceği “seçim sandığını” işaret etmektedir.
Önümüzdeki dönem, Türkiye için AKP iktidarından bir kurtuluş fırsatı; Milliyetçi Hareket Partililer ve Türk milliyetçileri için yeniden yükseliş ve ülke yönetimine gerçek anlamda ve tek başına talip olma imkanı sunmaktadır.

Zamanında yapılması halinde 540 gün sonra, 11 Temmuz 2011’de veya bugün olgunlaşmış siyasal sürecin zorladığı 2010 yılı sonbaharında yapılması muhtemel olan Milletvekilliği Genel Seçimlerinde bugün itibariyle, “tek başına iktidar” hedefi ile yola çıkılmıştır.

Bu tarihten sonra bütün siyasi hazırlıklar, olağanüstü şartlar yaşamaya başlayan ülkemizde ihtiyaç duyulacak her an seçime girilecek ve iktidara ulaşılacak hazırlık, eğitim, donanım ve teşkilat yapısına yönelik olacaktır.

Bu itibarla Milliyetçi Hareket Partisi, Kemer İlçe Başkanlığı olarak, “ GÖYNÜK BELDE TEŞKİLATI”mızı ve “İLÇE KADIN KOLU”muzu oluşturmuş bulunuyoruz. Bugün Göynük Belde Teşkilatımızı kamuoyuna tanıtıyoruz.

Önümüzdeki hafta içerisinde de Kadın Kollarımızı kamuoyuna tanıtacağız. Çamyuva ve Tekirova Beldelerinde Teşkilat kurma çalışmalarımız devam etmektedir.

Yıllardır yaşadığı yokluktan, yoksulluktan, kutuplaşma ve cepheleşmeden, tahrik ve istismardan bir kurtuluş yolu arayan milletimizden alacağımız destekle Türk milliyetçiliğinin bir asırlık fikri olgunluğu, partimizin 40 yıllık siyasal birikimi ve kadroları bu hedefe ulaşılmasını sağlayacak hazırlıktadır ve güçtedir.

Milletimiz müsterih olsun; Türkiye’nin yaşadığı bütün ağır sorunları çözecek imkan ve tecrübeye sahip olan partimiz, büyük Türk milleti için ülkü edindikleri kalkınma ve yükselme mücadelesini, alınları ak, başları dik, yürekleri inançla dolu olarak mutlaka sonuçlandıracaktır.

İnancımız odur ki, geride kalan yıllardan ders çıkaran aziz milletimiz de teveccühünü,

Sorunlara yalnızca Başkentimiz Ankara Merkezli bakan, sınıf, zümre ve yandaşları değil, milletin tamamını kucaklayan, inançlara saygılı ve fikir hürriyetine inanan,

Dürüst, ahlaklı,ilkeli, erdemli olan ve hakkaniyeti esas alan, Katılımcı,çoğulcu, domokratik, adil ve uzlaşmacı,

Köken ve mezhep ayrımı yapmaksızın bin yıllık kardeşliği ve milli kimliği savunan,

Ayrımcılığa değil bütünleşmeye, farklılaşmaya değil birleşmeye öncelik veren,

Yaşanan sorunları, yalnızca demokrasi içinde ve siyasetle çözmeyi hedefleyen,

Milli ve manevi değerlere tam bir saygıyı ve devlet ile millet arasındaki bütünleşmeyi ilke edinen,

Ve milletimizin tamamını al bayrağımızın etrafında kucaklamaya hazır olan, Milliyetçi Hareketin kadrolarına yönelteceğine olan inancımız tamdır.

Bugünden itibaren Göynük Belde Teşkilatımız er yada geç yapılacak olan Milletvekilliği Seçimleri ile sonuçlanacak siyasal süreç içerisinde Göynüklü vatandaşlarımızla kucaklaşmaya başlayarak, bağımsız, güçlü, adil ve huzurlu bir Türkiye oluşturmak adına, Milliyetçi Hareketin yüksek karakterini ve hizmet aşkını tanıtmak üzere yapacağınız çalışmalarda Şahsım ve Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarımla beraber başarılar diliyorum.

Milliyetçi Harekete gönül vermiş, bizleri onurlandırarak partimize katılan Göynüklü hemşehrilerimize;
-Aramıza hoş geldiniz,
-Sefalar getirdiniz,
-Şerefler verdiniz diyorum.

Milliyetçi Hareket; Aramıza katılan Göynüklü hemşehrilerimizin ve dava arkadaşlarımızın destek, gayret ve fedakarlıkları ile Türkiyemizin ve Türk milleti’nin yegane güvencesi olmayı sürdürecek ve tek başına iktidar hedefine ulaşacaktır.

İktidar yolumuz açık olsun.
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
KEMER İLÇE BAŞKANLIĞI

GÖYNÜK BELDE YÖNETİM KURULU LİSTESİDİR.

Başkan:Seyfi TOP
Üye:H.Dursun EŞKİ
Üye:Yüksel EROL
Üye:Ramazan PELİT
Üye:Şener AKBULAT
Üye:Murat KAPLAN
Üye:Selçuk BILDIRCIN
Üye:Refik GAYRET
Üye:Ramazan YALÇIN
Üye:A.Ali GÜVEN
Üye: Fehmi GÜRCAN
Üye:Ayhan TEK
Üye:Özcan TAYFUR
Üye: Bekir DURMAZ
Üye:Mehmet ASLANER

  • Netinial Internet

Yorumlar

“MHP KEMER GÖYNÜK İLÇE TEŞKİLATINI AÇIKLADI” adlı makaleye bir yorum yapilmis
  1. Selma Demir dedi ki:

    Artık Göynük’te MHP dönemi vardır. Başkanımızı da yanımızda görmek istiyoruz. CHP oylarımıza ve başkanımıza sahip çıkmadı. Hocamız temiz bir siyaset ve hizmet yarışı ile seçmenine borcunu öderken bu defa tüm Göynük’ü kendisine borçlu bıraktı. Ama onu da resmen MHP de görmek istiyoruz.

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari