MHP KEMER İLÇE BAŞKANI KADİR BATU’NUN MERHUM BAŞBUĞ ALPARSLAN TÜRKEŞ’İN 13. ÖLÜM YILDÖNÜMÜ İLE İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASI

Nisan 4, 2010 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

MHP KEMER İLÇE BAŞKANI KADİR BATU’NUN MERHUM  BAŞBUĞ ALPARSLAN TÜRKEŞ’İN 13. ÖLÜM YILDÖNÜMÜ İLE İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASI

04 Nisan 1997 günü Hakk’a teslim olan Başbuğ Alparslan Türkeş’e aradan geçen 13 yıla rağmen sevgimiz hiç bir zaman azalmamış, aksine yaşadığımız siyasal olayların onu hep haklı çıkartmış olması, hayatta iken ortaya koyduğu vizyonun doğruluğuna bizleri daha da inandırmış ve bağlamıştır.

Hiçbir zorluğa teslim olmadan, inanç ve azimle yürütülen bir mücadele sonunda, 1969 yılında Adana’da yapılan Kurultay ile üç hilalli sembolüne ve bugünkü adına kavuşan Milliyetçi Hareket Partisi onun liderliği ve kılavuzluğu ile yılları aşarak bugünlere gelebilmiştir.

Yüreği millet sevgisi ile çarpan cesur aydınlardan oluşan bir avuç mücadele adamının O’nun öncülüğünde başlattığı bu uzun yolculuk aşama aşama köklenerek bugün vazgeçilmez bir siyasal hareket haline gelmiştir.

Bugün, karşımızdaki ağır ve tahrik edici, tahammülü çok zor olan milli sorunlar karşısında dahi Türk Milliyetçileri ve ülkücü gençlik sağduyulu, gerçekçi ve dengeli davranabiliyorsa,  bu hasletlerin yerleşmesinde şüphe yok ki merhum liderimizin etkisi çok büyüktür. Merhum Genel Başkanımız Alparslan Türkeş Bey’in kaybından bu yana geçen 13 yıldan sonra da, milliyetçi-ülkücü irade ve onu sevenleri, dimdik ve inançla ayaktadır.

Bu vesile ile kalplerimizdeki yeri, gönlümüzdeki zirvesi hiç değişmeyecek olan Başbuğ’umuz Merhum Alparslan Türkeş Bey’i ve aziz ülkü şehitlerini saygı, sevgi minnet ve rahmetle yâd ediyorum.

Bu mukaddes borcu ifa ederken, merhum liderimizin kabrinin nur, mekânının Cennet olmasını Cenabı Allah’tan diliyorum. Ruhu şad olsun.

KADİR BATU

MHP KEMER İLÇE BAŞKANI

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari