MHP Lİ BELEDİYE BAŞKANI İSTİFA ETTİ

Ocak 19, 2010 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

MHP Lİ BELEDİYE BAŞKANI İSTİFA ETTİ

Alanya İlçesi’ne bağlı Avsallar Beldesi Belediye Başkanı MHP’li Hüseyin Enver Görgülü partisinden istifa etti.

ANTALYA’nın Alanya İlçesi’ne bağlı Avsallar Beldesi Belediye Başkanı MHP’li Hüseyin Enver Görgülü partisinden istifa etti. Görgülü ile birlikte 3 asıl 1 yedek belediye meclis üyesi ile MHP Avsallar Gençlik Kolları Başkanı da istifa dilekçelerini MHP İlçe Teşkilatı’na gönderdi.

Alanya’da bir süredir Avsallar Beldesi Belediye Başkanı MHP’li Hüseyin Enver Görgülü’nün partisinden istifa ederek Ak Parti’ye geçeceği konuşuluyordu. Bu söylentileri daha önce yalanlayan Görgülü, dün Alanya 2’nci Noteri’ne giderek istifa dilekçesini MHP İlçe Teşkilatı’na gönderdi.

Görgülü ile birlikte MHP’li belediye meclis üyeleri Mustafa Gürses, Mehmet Sönmez ve Kerim Demirel, meclisi yedek üye Gülhan Kara ve MHP Avsallar Gençlik Kolları Başkanı Ali Arslan da istifa etti. Görgülü ve yanındakiler daha sonra Ak Parti İlçe Teşkilatı’na giderek üyelik başvurusunda bulundu.

Bu kararı Avsallar’ın geleceği için aldıklarını belirten Görgülü, “MHP ilçe yönetimine ve partililere kırgın değilim. İçinde bulunduğumuz şartlar bu kararı almamızı zorunlu kıldı. Önümüzdeki günlerde meclis üyesi arkadaşlarımla Ak Parti’ye geçeceğiz. Kararımız Avsallar halkı için hayırlı olsun. Biz bugün varız, yarın yokuz. Ancak Avsallar ebediyen var olacak. Bu kararı almasaydık bir kısır döngü içerisinde dönüp duracaktık” diye konuştu.

‘HATA YAPTIĞINI ANLAYACAK’

MHP Antalya Milletvekili Hüseyin Yıldız ise istifayı beklediklerine dikkat çekti. Daha önce bu konuyla ilgili bazı duyumlar aldıklarını söyledi.

Hüseyin Yıldız, “Duyduk, ancak müdahale etmedik. Kendisi daha fazla ödenek alacağını söylemiş. Çok pişman olacağı bir yola çıktı. Kısa bir süre sonra ne kadar büyük bir hata yaptığını anlayacak ama iş işten geçmiş olacak” diye konuştu.

Görgülü ve 3 meclis üyesinin partilerinden istifa etmelerinin ardından, MHP’nin Avsallar Belediye Meclisi’ndeki sandalye sayısı 4’e düşerken, katılım sonrasında Ak Parti’nin sandalye sayısı 6’ya çıkacak.

www.gazeteakdeniz.com

GAZETE AKDENİZ

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari