MHP MURATPAŞA DAN ESNAF A ZİYARET

Ocak 28, 2010 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

MHP MURATPAŞA DAN ESNAF A ZİYARET

MHP Muratpaşa İlçe yönetimi, kongresini tamamlayan esnaf odalarını ziyaret ediyor

MHP Muratpaşa ilçe yönetimi, genel kurulunu tamamlayan Esnaf odalarına “hayırlı olsun” ziyaretinde bulunuyor. İlçe Başkanı Osman Çetin ve bir grup yönetim kurulu üyesi bu çerçevede AESOB ve Kuyumcular Odası Başkanı Orhan Tolunay’dan başlayarak, Lastik Tamircileri Odası, Mobilyacılar Odası, Marangozlar Odası, Terziler Odası, Konfeksiyoncular Odası, Tamirciler Odası, Fırıncılar Odası ve Börekçiler Odası’nı ziyaret etti.

Çetin, Türkiye’nin yükselen değeri MHP’nin temsilcileri olarak toplumun tüm kesimlerini kucakladıklarını belirterek, “Siyasi düşünce veya meslek gözetimi yapmadan, seçimle gelmiş tüm oda yöneticilerine  ziyaret düzenledik. Bunların içinde yeniden seçilenler de var, görevi yeni devralanda. Hepsine hayırlı olsun deyip çalışmalarında başarılar diliyoruz” dedi.

Börekçiler Odası’nda MHP ekibini  Başkan Raif Kama ve Başkan Vekili Turgut Bucak karşılarken, İlçe Başkanı Osman Çetin, burada kendimizi misafir gibi görmedik. Başkanımız Raif Kama da, Yardımcısı Turgut Bucak’ta daha önceden tanıdığımız isimler. Turgut Bucak’ın oda yönetimine girmesi bize göre sektöre güç vermiştir. Kama ve Bucak odanın daha ileriye gitmesi için güzel projeleri hayata geçirecektir” diye konuştu.

Nizamettin ÖZMEN

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari