MHP NİN KONFERANSINA KATILIM BÜYÜK OLDU

Mart 6, 2010 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

MHP NİN KONFERANSINA KATILIM BÜYÜK OLDU

MHP Antalya İl Başkanlığı’nın organize ettiği “Çözülen Ülke Türkiye” Konferansı, 05 mart 2010 saat 19:00 da Antalya Cam Piramit’te yapıldı. MHP Genel Başkan Yardımcısı Emekli Büyükelçi Ahmet Deniz BÖLÜKBAŞI’nın verdiği konferansa  Antalya ve beldelerinden büyük katlım oldu.

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Emekli Büyükelçi Ahmet Deniz BÖLÜKBAŞI’nın verdiği “Çözülen Ülke Türkiye” konferansında AKP’nin dünden bugüne yaptıkları ve yapmak istedikleri anlatıldı. Özellikle Başbakan Tayyip Erdoğan’ın çocukluğundan bugüne gelen değişimi, gariban bir aile çocuğunun kısa sürede elde ettiği mal varlığı, arkadaşlarının verdiği bursla okuttuğu çocuklarının inanması güç maddi olanaklara sahip oldukları anlatıldı. AKP hükümetinin 7 yıllık iktidarı döneminde Türkiye Cumhuriyeti’nin yapılan onlarca özelleştirmelere rağmen telafisi güç bir borç batağına saplandığı, Barzani, Talabani, PKK ile bağlantıları geniş bir şekilde anlatıldı.  

MHP Antalya İl Teşkilatı tarafından Cam Piramit’te düzenlenen ”Çözülen Ülke Türkiye” konulu konferansta konuşan Bölükbaşı, demokratik açılım diye millete hazmettirilmeye çalışılan ihanet projesini Amerika’nın hazırladığını iddia etti. Bölükbaşı, “Senaryo Amerika’nın, kılavuz İmralı’daki cani terörist başı, taşeronluğunu da Başbakan yapmıştır. PKK’nın 4 talebi var; kimlik, dil, yönetim ve genel siyasi bir af” dedi. MHP’nin bu ihanet projesine asla izin vermeyeceğini söyleyen Bölükbaşı,  Ülkücü Gençlik çözümü sokakta değil sandıkta verecek bunu herkes bilsin. İhanet edenler ve ihanete yeltenenlerin hesabını sormakta bizim boynumuzun borcudur diyerek katılan tüm vatandaşlara teşekkür etti.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Deniz BÖLÜKBAŞI’nın Cam Piramit’te verdiği konferansa  Antalya MHP Milletvekilleri Hasan Günal, Hüseyin Yıldız Eski Emniyet Genel müdürü Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kemal Çelik’te katıldılar.

MHP Kemer ilçe başkanı Kadir Batu konferansa katılacak olan vatandaşlar için parti binası önünden otobüs kaldırdı. Konferanstan sonra Konyaaltı ilçe başkanlığını, MHP Kemer Kadın Kollarının da katıldığı ekiple ziyarette bulundu. Kadir Batu  “Çözülen Ülke Türkiye”  konferansına katılan Kemerli vatandaşlara tek tek teşekkür etti.

www.gazeteakdeniz.com

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari