MHP YÖNETİMİNDE 3 ANTALYA’LI

Kasım 10, 2009 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

MHP YÖNETİMİNDE 3 ANTALYA'LI

Pazar günü yapılan MHP Kongresinde Antalya delegasyonundan Tunca Toskay,  Kemal Çelik ve Feridun Bahşi parti yönetimine seçildi.

MHP Kongresinde Antalya Damgası

Milliyetçi Hareket Partisinin ‘9.Olağan Büyük Kurultayı’  MHP’lilerin özlediği bir katılım ve çok yüksek bir heyecanla 8 Kasım Pazar günü Ankara Atatürk Spor Salonunda gerçekleştirildi.

MHP Antalya il ve İlçe teşkilatlarından yapılan açıklamada Büyük Kurultay’la alakalı olarak şu sözlere yer verildi:  “İl ve İlçe teşkilatlarımızla yoğun olarak katıldığımız Büyük Kurultay, asalet, sadakat, cesaret ve Anadolu’nun bütün güzellikleriyle tek ses, tek yürek olarak kırk yıllık bir mücadelenin birliği ve beraberliği ile geçmişine sahip çıkan bir düşünceyi ve siyasi hareketi, geleceğimize de taşıyan yeni kadrolarla güçlendirerek iktidar isteğimizi perçinlemiştir. İktidar olmak demek, dış mihrakların oyuncağı anlamına gelmemelidir. Bildiğiniz gibi Antalya, 8 Kasım ‘Büyük Kurultayından’ Merkez Yürütme Kurulu (MYK)da ki temsilcilerinin sayısını artırarak çıkmıştır. Prof.Dr.Tunca Toskay, Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sayın Kemal Çelik MYK, Antalya Milletvekili adaylarımızdan Sayın Feridun Bahşi Merkez Disiplin Kurulu (MDK) seçilmişlerdir. Üç değerli yönetici ve dava adamlarının üst kurullarda yer alması Antalya teşkilatlarının göğsünü kabartmıştır. Genel merkezimizin ve dava arkadaşlarımızın gösterdiği bu önemin varlığı bizleri son derece mutlu ederken çok daha fazla sorumluluk yüklediğini de bilmekteyiz.”

Ülkenin AKP iktidarından bir an önce kurtulması için Milliyetçi Hareket Partisinin genel seçimlere hazır olduğunu, iktidara talip olduğunu ve bunu da gösterdiği dinamizm ve yeni kadrolarla ifade ettiğini söyleyen MHP Antalya İl teşkilatı açıklamasına şöyle devam etti: “Gün artık bu Truva atından kurtulma günüdür. Bu çok net anlaşılmaktadır.Kongrede Truva atının kapılarının asla açılamayacağı gibi bir duruş sergilenmiş, Türk Milletinin yüreğine su serpilmiştir. Bu anlayışımızla Antalya İl ve İlçe teşkilatlarımız bu günden itibaren yoğun bir çalışma sürecine başlayarak, uzak, yakın demeden, köy kasaba fark etmeksizin bütün hemşerilerimizle buluşacaktır.

Sonuna kadar var olmak için ‘Var Ol Türkiye’

BİZİM ANTALYA

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari