MİLLİ PİYANGO GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KIŞ UYKUSUNDA MI?

Ocak 4, 2010 tarihinde tarafından  
KATEGORİLENMEMİŞ kategorisinde yayımlanmıştır.

MİLLİ PİYANGO GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KIŞ UYKUSUNDA MI?

anatemaDCAM0243Şu an tarihler 04.01 2010 ve saatlerde 03.05 yi gösteriyor.

Yılbaşı Özel Çekilişi’nden önceki çekilişini 29 Kasım 2009 tarihinde yapan ve bu çekilişten sonra sadece bu özel çekiliş için mesai harcayan Milli Piyango Genel Müdürlüğü, bu tarih ve bu saat olmasına rağmen sitesine hala Yılbaşı Özel Çekilişinin listesini koymamıştır.

Ve dahası hala sitesinde, sanki çekiliş yapılmamış gibi şu haber vardır.

31 ARALIK 2009 ÇEKİLİŞİ

YILBAŞI BİLETLERİ TÜKENİYOR !!!

İdaremizce satışa sunulan 31 Aralık 2009 (2010 Yılbaşı) Özel Çekilişi biletlerinin büyük bölümünün satışı tamamlandı.

23 Aralık 2009 akşamı itibariyle ulaşılan satış tutarı geçen yılın % 11.3 üzerinde seyrediyor. Şubelerimizdeki bilet stoklarının azalması nedeniyle, çekilişe birkaç gün kala öncelikle çeyrek biletlerin tükeneceği sanılıyor…

Yılbaşı Çekilişi için henüz şansını denemeyen vatandaşlarımızın biletsiz kalmaması için Milli Piyango biletlerini şimdiden almalarını öneriyoruz.

XXXXX

Bu milletle dalga geçmek değil de nedir, çekilişe başlandığı saat itibariyle bilet alınmaması yönünde vatandaşı uyararak iş yaptığını zanneden idare, kendi resmi sitesinde ise hala yukarıdaki haberi vermekte ve “Yılbaşı biletleri tükeniyor” cümlesi ile aslında idareyi yönetenlerin tükendiğini ve devlet olma erdeminin nasıl yozlaştığının örneğini veriyor.

Başında Milli sıfatını taşımak sadece ve sadece sorumsuzluk ifadesi veya vurdumduymazlık ifadesi gibi algılanıyor herhalde.

Çeşitli reklam ve promosyonlarla satılan bu biletlere ikramiye isabet edip etmediğini öğrenmenin tek yolu ya gazete satın almak veya Milli Piyango Gişelerinden liste tedarik etmekten geçiyor.

Oysa bu hizmet, basit bir çalışma ile verilebilirdi.  Sadece biraz daha ilgi ve ihtimamlı bir mesai ile bu çekilişlerin sonucu kurumun web sayfasına yüklenebilir ve bu sayede de hem bir hizmet tamamlanmış, hem de liste peşinde koşarak zaman ve kağıt israfının önüne geçilmiş olurdu.

“Yazıklar olsun” demekten başka bir şey gelmiyor elimden.

YAZIKLAR OLSUN…

  • Netinial Internet

Yorumlar

“MİLLİ PİYANGO GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KIŞ UYKUSUNDA MI?” adlı makaleye 2 yorum yapilmis
  1. Gürsel Aras dedi ki:

    Yazıyı okuyunca sabahh dokuzbuçukta bende baktım. Yine yılbaşı öncesi duyurusu var. Sadece 2.01.2010 tarihindeki sayısal loto sonucunu koymuşlar. ama liste yine yok.Demek ki canlı birileri de var. Devletin dürtmesi gerekiyor herhalde.
    İyi yıllar dilerim canım abicim.

  2. Tekirovalı dedi ki:

    saat 11 i geçti. hala tık yok milli piyangoda. çekiliş listesine tıklayınca 29 kasım 2009 çıkıyor. bunlar geçen senede kalmışlar.

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari