MÜJDE. MÜJDE. MÜJDE…COSTNER’DEN AK PARTİ’YE TAM DESTEK

Eylül 24, 2009 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

MÜJDE. MÜJDE. MÜJDE...COSTNER'DEN AK PARTİ'YE TAM DESTEK

Hollywood yıldızı Kevin Costner demokratik açılım konusunda AK Parti’ye tam destek veriyormuş. Bunu açıklayan da Edibe Sözen!
 
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Edibe Sözen, ünlü Hollywood yıldızı Kevin Costner’ın “demokratik açılım” çalışmalarına tam destek verdiğini bildirdi

Sözen, yaptığı yazılı açıklamada, Costner’ı 3 Ekim günü yapılacak AKParti Büyük Kongresi’ne davet ettiklerini belirtti.

Son günlerde Türkiye ve dünya kamuoyunda yoğun bir şekilde tartışılan demokratik açılım konusundaki gelişmeleri Costner’ın da izlediğini bildiren Sözen, şunları kaydetti:

“Costner, AK Parti Tanıtım ve Medya Başkanlığı ile temas kurarak, ‘Türkiye’nin demokratikleşmesi ve insan haklarına verdiği değerin yeni bir ifadesi olan demokratik açılımı candan desteklediğini’ söyledi.

Demokratik açılım konusunda desteklerini dile getiren Costner’ı 3 Ekimde
AK Parti Büyük Kongresi’ne davet ettik. Ancak ünlü aktör Avrupa turnesinden dolayı çok arzu ettiği halde o tarihte Türkiye’ye gelmesinin mümkün olmadığını ifade etti.

Belirlenmiş programından dolayı AK Parti Kongresi’ne gelemeyecek olan Costner, bunun yerine 16 Ekimde Türkiye’ye gelmeyi planladığını ve Türkiye’ye geldiğinde demokratik açılıma desteğiyle ilgili net mesajlar vereceğini söyledi.”

 • Netinial Internet

Yorumlar

“MÜJDE. MÜJDE. MÜJDE…COSTNER’DEN AK PARTİ’YE TAM DESTEK” adlı makaleye bir yorum yapilmis
 1. Hasan Serter dedi ki:

  KÖRLERLE SAĞIRLAR BİRBİRİNİ AĞIRLIYOR. OLAN TÜRKİYE’NİN GELECEĞİNE OLUYOR. BAKIN ŞU HABERE LÜTFEN.

  Sahnede Kürt açılımını desteklediğini belirten İbrahim Tatlıses şunları söyledi:

  “Türkiye Cumhuriyeti’nde siyaseten birbirimize çamur atmaktan başka bir şey bilmiyoruz. Şu anda Türkiye’nin en önemli noktası; terör. Bu terörü yok etmek için Başbakanımız yola çıkıyor. Ona kimse sahip çıkmıyor. Var mı böyle bir şey? ‘30 senedir mücadele ediyoruz’ diyorlar, neyin mücadelesi? Bir 30 sene daha mücadele etsek, terör bitmez. Gelin Başbakan’a sahip çıkalım, yardımcı olalım, bu işi de bitirelim.”

  BAKAN GÜNAY’DAN İBO’YA ÖVGÜ

  Bakan Günay ise konserde konuşurken “Bu akşam Türkiye’nin iftihar ettiği birkaç efsaneyle yüz yüzeyiz. Bunlardan bir tanesi hiç abartmadan söylüyorum; Anadolu’nun içinden çıkmış gelmiş, Anadolu’nun gerçek sesi İbrahim Tatlıses. Bu akşam burada onun şarkıları ile dans ettiler, Kürtçe söyleyip, halay çektiler. Şimdi Arapça söyleyecek. Türkçe’yi en güzel söylüyor. İbrahim Tatlıses Türkiye’nin dünya sahnesine çıkardığı büyük bir iftihardır gerçekten” diye konuştu.

  İbrahim Tatlıses, konuşmasının ardından Bakan Günay’ın elini öpmek istedi. Ancak Günay buna izin vermeyerek, Tatlıses’le kucaklaştı.

  “BİRİ KÖR BİRİ SAĞIR, BİR BİRLERİNE GÖZ KULAK OLUYORLAR”

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari