MUSTAFA GÜL “HERKESİ CUMHURİYET KORTEJİNE DAVET ETTİ”

Ekim 27, 2009 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

MUSTAFA GÜL

Kemer Kaymakamlığı ve Kemer Belediyesi işbirliği ile Cumhuriyetimizin 86. Yılı Kutlama etkinlikleri kapsamında “ Cumhuriyet Korteji “ düzenlenecektir.

29 Ekim 2009 Perşembe günü saat : 18:00 da PTT önünden başlayacak olan Cumhuriyet Kortejine toplumun her kesiminden katılım bekleniyor.

Cumhuriyetimizin 86. Yıl coşkusunda tüm Kemer halkını Cumhuriyet Kortejine katılıma davet eden Kemer Belediye Başkanı Mustafa GÜL konuyla ilgili olarak; ‘’Bu yıl, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün “En Büyük Eserim “ dediği Cumhuriyetimizin 86. Yılını kutluyoruz. Ulusumuzun bu en önemli gününü halkımızla birlikte coşkuyla kutlamak için Kemer sokaklarında olacağız ve herkesi bu coşkuya ortak olmaya davet ediyorum.’’ Dedi.

Kortej, Kemer PTT önünden başlayıp Cumhuriyet Meydanı, Atatürk Caddesi, Karayer Caddesi girişinden U dönüş yapılarak tekrar Atatürk Caddesinden devam edilecek ve Liman Caddesine girilip Belediye önünde son bulacaktır.

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari