MUSTAFA GÜL ZEHİR ZEMBEREK KONUŞTU

Aralık 10, 2009 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

MUSTAFA GÜL ZEHİR ZEMBEREK KONUŞTU

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, belediyeye kazandırılan 3 adet binek araç için düzenlenen törende zehir zemberek açıklamalar yaptı. Başkan Gül, bir yandan ülkeyi kan gölüne çeviren terör olaylarını lanetlerken, diğer yandan da 10 yıl boyunca belediyeyi sadece zarara uğratan yöneticilere göndermelerde bulundu.

“Teröre verdiğimiz canların acısı sevincimizi gölgeliyor. Bir yanda İstanbul’da tek suçu belediye otobüsünde yolculuk yapmak olan gencecik kızımız. Diğer yanda Tokat’ta 7 tane yiğit Mehmetçiğimiz yüreğimizi yakıyor” diyerek konuşmasına başlayan Başkan Mustafa Gül, oysa Kemer Belediyesi çalışanlarının mutlu olma hakkı bulunduğunu söyledi.

Belediyeyi 11 trilyon lira borçla aldıklarını, bunun şu ana kadar 4 triyon lirasını ödediklerini belirten Başkan Gül, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Demek ki belediyenin üstünden kirli elleri çekince olabiliyormuş. Şu an Türkiye’de borcunu ödeyebilen, eski dönemin borcunu ödeyebilen tek belediye Kemer Belediyesi’dir.”

Daha önceki Başkanlık döneminde Kemer’e kazandırdığı otelin, geçmiş yönetim tarafından satılarak borç ödenmeye çalışıldığını da anımsatan Başkan Gül, “Demek ki taşınmazlar satılmadan da olabiliyormuş. Aslanbucak’ta satılan arsaların da boşa gittiğini görüyoruz. Ama biz yolumuza devam ediyoruz..

Artık borcunu ödeyen, yatırımını yapan bir belediye var. Kemer halkı artık yolda başı dik dolaşacak” dedi.

Geçmiş Başkanlık döneminde kullandığı; “Türkiye’de her çocuk 2 bin 500 dolar borçla doğar, Kemer’de ise 2 500 doların sahibi olarak doğar” sloganını da bir kez daha kullanan Başkan Gül, şöyle devam etti: “Kemer Belediyesi zengin bir belediye idi. Eskiden Mark Dolar hesabı olmazdı belediyenin. Bizim o zamanın bütçesi ile bıraktığımız 1 trilyon 600 milyarı yok sayıp kasadaki 5 Mark’ı göstermişlerdi.
Keşke 5 lira ile alsaydım da 11 trilyon borç olmasaydı. Bu borcu bırakanların hala kemer sokaklarında nasıl gezdiklerini anlayamıyorum.”

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari