ÖCALAN “YOL HARİTASINI” CEZAEVİNE TESLİM ETMİŞ

Ağustos 28, 2009 tarihinde tarafından  
AKDENİZİN DELİSİ-ALİ KEMAL SENAN kategorisinde yayımlanmıştır.

ÖCALAN

Müvekkilleri PKK lideri Abdullah Öcalan ile görüşen Asrın Hukuk Bürosu avukatları, Öcalan’ın ‘yol haritasını’ 20 Ağustos’ta devlet yetkilileri, basın ve AİHM’e iletilmek üzere cezaevi savcılığına teslim ettiğini bildirdiğini söylediler.

Asrın Hukuk Bürosu avukatlarından Ömer Güneş, Fuat Çoşacak, Muharrem Şahin ve Şakir Demir, haftalık olağan görüşmelerini yapmak için sabah İmralı Adası’na gittiler. Öcalan ile görüştürme gerçekleştiren ve işlemlerinin ardından Gemlik Jandarma Komutanlığı’ndan ayrılan avukatlardan Ömer Güneş, gazetecilere kısa bir açıklama yaptı.

Güneş, “Müvekkilimiz Öcalan, ayın 20’sinde basına, devletin ilgili makamlarına ve AİHM’e sunulmak üzere ‘yol haritasını’ cezaevi idaresine teslim ettiğini bildirdi. Biz de cumhuriyet savcılığına, yol haritasını almak için başvuru yapacağız” dedi. Güneş, gazetecilerin soruları üzerine, ‘yol haritasının’ içeriği ve yapılan görüşmeye ilişkin bilgi vermeyeceklerini belirtti. (BURSA)
EVRENSEL

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari