RAHATSIZ ETTİK, ÖZÜR DİLERİZ

Mart 14, 2010 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

RAHATSIZ ETTİK, ÖZÜR DİLERİZ

Dinç’ten siyasilere gönderme:

Rahatsız ettik, özür dileriz…

Türkiye Değişim Hareketi Antalya İl Temsilcisi Cihan Dinç, ilçe muhtarları ile toplantı düzenlemeye başlamalarının ardından, diğer siyasilerin de muhtarları hatırladığını öne sürerek, “Rahatsız ettik özür dileriz. Bizim düşüncemizde muhtarlar toplumun en önemli temsilcisidir” dedi.

Dinç, öncelikli olarak merkezdeki beş ilçe, ardından da diğer ilçe muhtarları ile buluşmalarını sürdüreceklerini belirterek, “Bu buluşmaların ardından da otobüslerle İstanbul’a gidip Genel Başkanımız Mustafa Sarıgül’ü ziyaret edeceğiz” diye konuştu.

Rakiplerinin, Türkiye Değişim Hareketi ve Antalya örgütünün harcamaları ile ilgili dedikodu üretmeye çalıştığını belirten Başkan Cihan Dinç, Antalya Tenis Kulübü’nde Kepez muhtarları ile buluştuğu yemekte şunları söyledi. ” Diyorlar ki ‘Amerika Sarıgül’e para yolladı’, keşke yollasa. Ama yok öyle bir şey, örneğin biz Antalya teşkilatı olarak bu yemeklerin bedelini yönetim kurulu üyeleri ödüyor. Para bir yerlerden gelse, bol keseden harcar, beş yıldızlı otellerde yemek yerdik.”

Partisinin siyasette Atatürk ve din olgusunu kesinlikle kullanmayacağını da belirten TDH İl Temsilcisi Cihan Dinç, hareketin ilkeleri ile ilgili şu bilgileri verdi: “Atatürk hepimizin Atatürk’ü. Hiçbir siyasi partiye mal edilemez. Eğer bir siyasi parti kendisine mal ediyorsa o zaman herkesin sevdiği Atatürk’ün partisi yüzde 15 oy almaz. Bize böleceğimizi söylüyorlar. Yüzde 15’in neyini böleceksiniz. TDH’nın ‘ötekisi yok’ diyoruz. Bölmeye değil birleştirmeye geliyoruz.” Yemeğe katılan muhtarlar, Dinç’e kendilerine verdiği önemden dolayı teşekkür ettiler.

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari