SANAYİ BAKANI “ÇİN MALLARINI BOYKOT EDİN”

Temmuz 12, 2009 tarihinde tarafından  
AKDENİZİN DELİSİ-ALİ KEMAL SENAN kategorisinde yayımlanmıştır.

SANAYİ BAKANI

Ticaretin Bakanından En cesur kampanya…Çin mallarını almayın…

Sanayi ve Ticaret Bakanı Nihat Ergün, Sincan Özerk Bölgesi’nde en az 156 Uygur Türkü’nün öldürüldüğü olaylar sonrasında Çin mallarına boykot çağrısında bulundu.
Sanayi ve Ticaret Bakanı Nihat Ergün, Yozgat ta Sanayi ve Ticaret Fuarı nın açılışında Uygur Türkleri ne yapılan katliamı kınadı ve Eğer bir tepki gösterilecekse bu tepkiyi göstermek için protesto ve mitingler tek başına yeterli olmaz. O zaman o ülkenin mallarına karşı tutum sergilemek gerekir. Bu tutum zaten zaman zaman bizim milletimiz tarafından gösterilmektedir. Ürün kalitesi arayalım ama önce o ülkenin insani değerlerine de bakmak lazım. dedi.

AYIŞIĞI

www.kemerhaber.com

 • Netinial Internet

Yorumlar

“SANAYİ BAKANI “ÇİN MALLARINI BOYKOT EDİN”” adlı makaleye 3 yorum yapilmis
 1. Dadaloglu dedi ki:

  BOYKOT ; Sirketlerin Yonettigi gunumuz dunyasinda bireysel olarak tepkimizi en guclu bir sekilde ortaya koyabilmektir,Modern cagda bir halkin en buyuk silahlarindan biridir. Cogumuz Boykotu kucumser <> anlamsiz bir dusuncenin icine saplanir kalir. Birey olmanin en buyuk sarti tek basina hareket edebilme yetenegine sahip olmaktir,,Hasan huseyin den sana ne.. onlar yapmiyorsa kendileri kaybediyor. Hasana huseyine bakarak is yapiyorsak hani nerde kaldi bizim bireyligimiz…sahsiligimiz, ozelligimiz.
  BOYKOTUN en buyuk faydasini en basta Boykotu uygulayan halk gorur,,zalime tepki olarak en basta siyonistlerin ve Cinlilerin mallarini Boykot yapsak ve onlarin yerine yerli mali kullansak ( yerli gibi gorunen markalardada secici olmak sartiyla) icinde bulundugumuz krizden kurtulmak icin bir alternatif umud dogar..Aslinda mukafatini filistinli,irakli,dogu turkistanli kardeslerimizden once kendimiz almis olacagiz,,,BOYKOT bir direnistir,,asil bir durus sergilemektir,,ekonomi cephesinde verilen bir savastir. verdigimiz kurus kurus paralarla islenen cinayetlere ortak olmamak demektir BOYKOT.

 2. Dadaloglu dedi ki:

  Cogumuz Boykotu kucumser ..
  tirnak icine alarak yazdigim kisim yorumumda cikmadi,o yuzden buraya ilave ediyorum,,,

  Cogumuz Boykotu kucumser BIR BEN SATIN ALSAM NE OLUR,ALMASAM NE OLUR SANKI IFLAS MI EDECEKLER .

  diye yazmistim,

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari