SARIGÜL DEN ANTALYA TEŞKİLATINA TAM NOT

Mayıs 9, 2010 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

SARIGÜL DEN ANTALYA TEŞKİLATINA TAM NOT

TDH Antalya Teşkilatı, aylık olağan toplantısını Genel Başkan Mustafa Sarıgül Başkanlığı’nda İstanbul’da yaptı. Sarıgül, çalışmaları takdirle karşılarken, ilk fırsatta Antalya’ya geleceğini söyledi.

TDH Antalya Teşkilatı’nın aylık olağan toplantısı İstanbul’da, Genel Başkan Mustafa Sarıgül’ün yönetiminde gerçekleşti. Toplantıda, Hareketin İl Temsilcisi Cihan Dinç, bugüne kadar yapılan çalışmalarla ilgili bir rapor sundu. İl Yönetimi ve ilçe başkanlarının tamamının hazır bulunduğu toplantıya Genel Başkan Sarıgül’ün yanı sıra hareketin kurucuları da hazır bulundu.

Antalya Teşkilatı’nın tek tek kendini tanıttığı yemekli toplantıda bir konuşma yapan Sarıgül, hareketin bugün geldiği noktayı ve hedeflerini Antalya Teşkilatı ile paylaştı. Antalya Teşkilatı’ndan beklentilerinin büyük olduğunu belirten Sarıgül, yaptırılan kamuoyu araştırmalarında Antalya’da elde edilen başarılı sonuçlar için heyete teşekkür etti. TDH Lideri : “Haziran’a kadar hareket, sonra bereket, ilk seçimlerle de iktidar olacağız” dedi.

Antalya heyetinin bu çalışmayla harekete büyük katkı koyduğunu da belirten Sarıgül, parti kuruluşu gerçekleşmeden harekete kazandırılan binanın da takdire şayan olduğunu belirterek, “En kısa zamanda Antalya’da bir miting düzenleyeceğiz. Aynı zaman da binamızın da açılışını yapacağız” diye konuştu. TDH Antalya İl Temsilcisi Cihan Dinç, Genel Başkanı Antalya’da en görkemli şekilde karşılayacaklarını söyledi.

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari