SS. MAVİDENİZ MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİNDEN TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Ocak 28, 2010 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

SS. MAVİDENİZ MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİNDEN TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Kemerde faaliyet gösteren yatçılardan kurulu SS Mavideniz Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi yeni yönetim kurulu ile Belediye Başkanı Mustafa Gül’ü makamında ziyaret ettiler.

Kooperatif başkanı Levent Aslan Başkan Mustafa Gül’e denizciye gösterdiği yakınlık ve ilgiden dolayı teşekkür ederken “Sayın Başkanım Mustafa Gül Bey bizi her zaman destekledi. Kendisinin bize desteği ve kişisel çabaları ile Kemer Marina Yat Limanı ile aramızda bulunan sorunlar çözüldü.

Kendisi bize sahip çıkmasaydı limandan faydalanamayacak, teknelerimizi koylarda denize teslim edecektik. Kendisinin bize göstermiş olduğu destek, yardım ve bizimle beraber gerçekleştirdiği mücadele nedeniyle kendilerine teşekkürü borç biliyoruz.

Sebebi ziyaretimiz hem teşekkür etmek ve hem de yeni seçtiğimiz yönetim kurulunu tanıtmaktır. 5 kişilik yönetim kurulumuz ben Başkan Levent Aslan, Başkan Yardımcımız Hasan Kara, Muhasip üye Güner Mancar, Muhasip Üye Yardımcımız Erkal Üresin, Muhasip Üye Yardımcımız Mehmet Kara’dan oluşuyor. Amacımız daha kaliteli hizmet ile hem denizi koruyan hem de turizme hizmet eden bir kooperatif olmaktır.” Dedi.

Belediye Başkanı Mustafa Gül “Belediyenin sahibi ben değilim. Belediyenin sahibi vergi veren vatandaştır. Bizde bize verilen görevi layıkıyla yerine getirmeye çalışıyoruz. Amacımız vergi veren vatandaşın mutluluğudur. Vatandaş bize oy verip bu makamı bize emanet etti.

Gereğini yapmak bizim vatandaşa olan borcumuzdur. Burada bulunan yatçı arkadaşlarımız da vergisini veren, Kemerde faaliyet gösteren, gelirini burada kazanıp vergisini burada ödeyen arkadaşlar.  Önceki Belediye Başkanlığımda denizdeki ve teknelerde biriken sintine sularını, yağlı artıkları toplayan makinalar almıştık.

Bu makinalar ile limanda ve ayışığı koyunda teknelerden sintine sularını ve pis sularını çekiyorduk. Ayışığı koyunun yüzeyinde bulunan pis suyu da temizliyorduk. Ayışığı koyu açık bir koy değil. Pislik birikmesine elverişli. O dönem aldığımız makinalar seçimden sonra gördük ki sağda solda harç karmak için kullanılmış ve özelliklerini kaybetmişler. Şimdi Türkiz otel ile görüşmekteyiz.

Bu makinalardan almalarını istiyoruz. Eğer olmazsa Gatab gündemine getireceğiz. Eğer teknelerden bu sintine ve pis su alınırsa denizimiz daha temiz olacaktır. Ama burada sadece Belediyenin ya da Gatabın çalışması ile sonuç alınmaz. Denizi kullanan denizcilerde denizimize sahip çıkmalılar. El birliği ile denizlerimizi kurtarmalıyız. Bu konuda siz kooperatif yetkililerine de büyük sorumluluk düşüyor. Liman, evet sorunları çözdük ama liman küçük geliyor artık Kemer’e. İki projemiz var.

Birisi küçük burnu çevirerek yatçıların kullanabileceği yeni alanlar yaratmak. Çalışması hızla devam ediyor. İkincisi ise proje aşamasında. Herhalde Şubat meclisine yetişir. Balıkçı teknelerinin kullandığı dereyi genişletip içeriye eski göle yeni bir liman yapmak ve orayı Kemer’e kazandırmak. Çalışmalarımız devam ediyor. Biz geçen dönemimizde Yeni Mahalle ve Aslanbucak Mahallesinin imarını yaparken yollarını geniş tutmuştuk. O zaman bize bu kadar geniş yolu ne yapacaksınız diyorlardı. Şimdi ise teşekkür ediyorlar. Liman projelerimizde böyle olacak. İleride bize teşekkür edilecek. Ziyaretinizden çok mutlu oldum. Çalışmalarınızı yakından takip edeceğim.” Dedi.

  • Netinial Internet

Yorumlar

“SS. MAVİDENİZ MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİNDEN TEŞEKKÜR ZİYARETİ” adlı makaleye bir yorum yapilmis
  1. Anonim dedi ki:

    17 temmuz 2011 günü mavi deniz kooperatif e baglı hero 5 yatında gezintimizi yaptık teşekkür ederim.yalnız içeceklerin bu kadar fahiş uçuk fiyatlarda olması kimsenin cebinde 5 para kalmayana kadar gitti.fotografcının fotoları çekipte akıl almaz fiyatta satması çok ayıptı.turistlere zorla satmaya çalıştı.müzik ise bizler dersek açıldı demezsek çalmadı hiç müzik.sadece kaptan ve tayfasından memnun kaldım.ilk defa geldim bilseydim baha büyük yata binerdim.o fotografcıyı uyarın bence ve müzik konusunda da kaptana bilgi verin ki dinlesinler müzigi açtıkları zaman açarlarsa tabi.

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari