SUALTI GÜZELLİKLERİ YERÜSTÜNDE

Ekim 19, 2009 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

SUALTI GÜZELLİKLERİ YERÜSTÜNDE

(BASIN BÜROSU) Kemer Belediyesi sponsorluğunda gerçekleşen 12. Altınpalet Sualtı Görüntüleme Günleri etkinliği, geçtiğimiz haftasonu Üçadalar’da gerçekleşti. Yarışmanın ödül töreni Grand Haber Otel’de gerçekleşti.

Kemer Belediyesi sponsorluğunda gerçekleşen 12. Altınpalet Sualtı Görüntüleme Günleri etkinliği, 17 – 18 Ekim’de Kemer Üçadalar’da gerçekleşti. Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen video ve fotoğraf çekimlerinin yarıştığı görüntüleme günlerinde, yaklaşık 84 yerli sporcu, Üçadalar’ın eşsiz sualtı görüntülerini çekmek için yarıştı.

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Kemer bölgesinin dalış turizmi için önemli bir nokta olduğunu hatırlatarak, “Kemer’in dünyaca ünlü doğal güzelliklerinin yanında sualtındaki dünyasının yansıtılacağı şampiyona sualtı ve Kemer’in tanıtımı için büyük bir fırsat teşkil etmektedir, Her ne kadar ödülleri sporcular alacak olsa da, asıl kazanan Kemer olacaktır. Su altındaki gizli değerlerimizi Kemer’e sunacaklardır” diye konuştu.

Başkan Gül, önümüzdeki yıl Ağustos ayında yapılacak olan Altınnar Festivali ile, Altınpalet organizasyonunun birleştirilmesini de önererek, “Biz, bu tür etkinliklerin ilçemiz için faydalı olduğuna inanıyoruz. Geçtiğimiz yıl yaptığımız festivalin TRT’den canlı yayınlanması sayesinde, yaz sezonunda turizmdeki yerli müşteri oranı yüzde 60’ı buldu. Bu etkinliğin de tanıtıma katkısı olduğu inancındayım” dedi.

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari