SÜLEYMAN TURAN SİTEMİZDE

Haziran 9, 2009 tarihinde tarafından  
KAOSUN EŞİĞİNDE - SÜLEYMAN TURAN kategorisinde yayımlanmıştır.

SÜLEYMAN TURAN SİTEMİZDE

Bugün geçmişte tanıdığım ve kalemine güvendiğim dostlarımı siteme yazar olarak davet etmeyi planladım. Ama siteyi güncellerken unutmuşum. Akşam gelen maillerime bakarken şaşırdım. Süleyman Turan mesaj göndermiş “Siteniz hayırlı olsun” diyor. Hemen ekledim ve irtibat kurdum. Davet ettim, yazı, resim ve bir köşe adı istedim.

“Görevimiz değil mi, halkı aydınlatmak, kaç yıldır yazılarımızda bunu yapmadık mı? Ne demek davet, bu bir mecburiyet, köşe ismi çok iyi vurgulamalı dönemimizi. Yeni bir bilim dalı oluşuyor… Adı kaosun eşiğinde beliren bilim: KARMAŞIKLIK. Kuantum fiziği bağlantılı, ekonomiyi de kapsıyor. Veya KAOSUN EŞİĞİNDE adı hangisi olsun, dersiniz?” dedi.

Ben KAOSUN EŞİĞİNDE adını seçtim. Şu anda yazısı hazırlanıyor. Daha yazacak çok şey var. Ne olur okuyun, okutun. Yorum yapın. Teknolojik olarak varlığınızı zaten site günlük veri olarak tespit ediyor. Gittikçe çoğalıyoruz. Haberlerimiz, köşe yazılarımız aynı anda ve hepsi birbirinden bağımsız 7940 kişiye ulaşıyor şu anda çektiğimiz maillerle. Ama yorumunuzun verdiği keyif daha başka oluyor.

Süleyman Turan’ın Öz geçmişi :

1976 Tunceli doğumludur. Akdeniz Üniversitesi Turizm İşletmeciliği bölümünden 1999 yılında mezun olmuştur. Turizm-Otelcilik sektöründe, ön büro yapısı içerisindeki çalışmalarına ek olarak, çeşitli departmanlarda Fransızca tercümanı olarak çalışmıştır. 2005 yılından beri, Yeniden Anadolu ve Rumeli Müdafaa-i Hukuk ve Bizim Kemer dergilerinde çeşitli konularda makale ve denemeler yazmaktadır. Halen Bodrum’da turizmde çalışan yazarın 2007 yılında yayınlanan, Hayatı Sarsacak Saat adlı deneme ve 2008 yılında yayınlanan Alyıldız’ın Mevsimsiz Kar Aşkı adlı kurgu roman türünde eserleri vardır.

Keyifli bilgilenmeler,

 • Netinial Internet

Yorumlar

“SÜLEYMAN TURAN SİTEMİZDE” adlı makaleye 2 yorum yapilmis
 1. admin dedi ki:

  Sevgili Teknik Destek Sponsorum Deniz;

  Tek kelime ile harikasın. Sana mail yoluyla geceden ulaşarak, sabah Süleyman Turan’ın yazısı geldi ona manşet aç ve koy dediğimde o manşete hangi resmi koyacağını söylemeyi unutmuşum.

  Uyandığımda siteyi açtım ve baktım, hala uyuyormuyum dedim kendi kendime. Süleyman Turan’ın resmi yerinde bir kale ve kaleci resmi.

  O zaman ince espri anlayışını bir defa daha takdir ettim ve kendi kendime “İyi ki bu gençle çalışıyorum, işini çok iyi biliyor ve eksiklerimi kapatıyor” dedim.

  Kalbim de tasdik etti ve yüksek sesle “İyi ki” dedi.

  “Kalemizi yani Ülkemizi, Süleyman Turan ve onun gibi düşünenler koruyabilir” düşüncen harika.

  “iyi ki varsın”
  “iyi ki”

 2. zined dedi ki:

  Abi beğendirebildiysem ne mutlu,..

  Saygılarımla…

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari