TEKEL İŞÇİLERİNDEN AKP YE PROTESTO

Ocak 9, 2010 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

TEKEL İŞÇİLERİNDEN AKP YE PROTESTO

AKP Trabzon Akçaabat İlçe Başkanlığı tarafından organize edilen “AKP’li Yıllar” toplantısına katılan bir grup TEKEL işçisi, AKP Trabzon Milletvekili Mustafa Cumur’un konuşması sırasında slogan atarak salondan ayrıldı.

Akçaabat Kültürpark Toplantı Salonu’nda düzenlenen programa, AKP Trabzon Milletvekili Mustafa Cumur, Trabzon Belediye Başkan Yardımcısı Ergin Aydın ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Akçaabat’ta yapılan yatırımlar ile AKP’nin kuruluşunu anlatan kısa filmlerin sunulduğu toplantıda, AK Parti Trabzon Milletvekili Mustafa Cumur da bir konuşma yaptı.

Konuşmasına, salonda olduklarını bildiği TEKEL işçilerine ‘hoş geldiniz’ diyerek başlayan Cumur, ilçede yaptıkları hizmetler hakkında çeşitli bilgiler verdi.

Bu sırada salonda bulunan ve Akçaabat Yaprak Tütün İşletme Müdürlüğü’nde görevli oldukları belirtilen bir grup TEKEL işçisi, alkışlar eşliğinde slogan atarak dışarıya çıkmaya başladı. Protestolarını salon dışında sürdüren işçiler, daha sonra olaysız bir şekilde dağıldı.

ORTA DOĞU

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari