TEKİROVA DA MAVİ BAYRAK TOPLANTISI

Ocak 15, 2010 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

TEKİROVA DA MAVİ BAYRAK TOPLANTISI

Tekirova Belediyesi tarafından organize edilen  Mavi Bayrak bilgilendirme toplantısı yapıldı.  Toplantıya  Tekirova Belediyesi  yerel Mavi Bayrak sorumlusu Saniye Durmaz, TÜRÇEV  Antalya İl Koordinatörü Lokman Atasoy ve Yardımcısı Uğur Burhan Yıldırım ile Tekirova’da bulunan otellerin Mavi Bayrak sorumluları katıldı.

Tekirova Belediyesi toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıda 2010 yılı Mavi Bayrak başvuruları değerlendirildi. TÜRÇEV  Antalya İl Koordinatörü Lokman Atasoy Mavi Bayrağın dünya çapındaki önemi ve Türkiye’nin dünya sıralamasındaki  yeri hakkında bilgi verdi. Atasoy Türkiye’de en çok Mavi Bayrak’ ın  Antalya bölgesinde olduğunu söyledi ve şöyle devam etti  “ Burada bulunan otellerimiz çok şanslı.Çünkü  Belediye Başkanı Yusuf  Üras Mavi Bayrak konusunda çok duyarlı. Yapılan aktiviteleri ve etkinlikler her yıl uluslar arası jüri tarafından değerlendiriliyor. Tekirova Belediye en iyi çevre etkinlik dosyasını hazırlayarak ödül de almıştı. Başkanımıza ve Tekirova Belediyesine bu duyarlı yaklaşımından dolayı da teşekkür ediyorum” dedi.

Toplantı’da ayrıca Mavi Bayrak İl koordinatör yardımcısı Uğur Burhan Yıldırım gözetiminde 2010 yılı Mavi Bayrak başvuru dosyaları da dolduruldu.

Toplantı sonunda TURÇEV Mavi Bayrak Antalya il koordinatörü Lokman Atasoy ve yardımcısı Uğur Burhan Yıldırım Tekirova Belediye Başkanı’nı makamında ziyaret ederek Tekirova’da Mavi Bayrak çalışmaları hakkında bilgi verdiler.

Tekirova Belediye Başkanı ve GATAB Başkanı Yusuf Üras “Tekirova’da bulunan tüm otellerimiz Mavi Bayrak standartlarını taşımaktadır. Bu otellerimizin bazıları sadece  müracaat yapmamışlardır. Gelecek yıllarda belediyemiz öncülüğünde yapacağımız çalışmalar ile Tekirova’da bulunan otellerimizin tamamının Mavi Bayraklı olması arzusundayız” dedi.

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari