TİYATRO ATÖLYESİNDEN BAŞKAN GÜL’E ZİYARET

Ağustos 12, 2009 tarihinde tarafından  
AKDENİZİN DELİSİ-ALİ KEMAL SENAN kategorisinde yayımlanmıştır.

 TİYATRO ATÖLYESİNDEN BAŞKAN GÜL'E ZİYARET

                                   Kemer Belediyesi Tiyatro Atölyesi öğrencileri önceki gün eğitmenleriyle birlikte Başkan Mustafa Gül’ü makamında ziyaret ettiler.

Yaşları 7 ile on 17 arasında değişen 57 tiyatro öğrencisi yaklaşık 1.5 aydır Kemer Belediye Tiyatrosunda eğitim görüyordu. Eğitim gören öğrenciler arasında bir Alman bir de Ukrayna uyruklu öğrenci bulunuyor. Öğrenciler üç grup halinde üç ayrı oyun oynarlarken, Kemer Belediye Tiyatrosu eğitmenlerinden Güneş Akın’ın öğrencileri Tembeller Ülkesi,  Ebru Z.Sırkıntı’nın öğrencileri Deniz Dünyası ve Bilgen Özçelik’in öğrencileri ise Gozort adlı oyunu oynayacaklar. Drama dersleri de alan öğrencilerin Drama eğitmenliklerini ise Ebru Z.Sırkıntı ve Dinçer F.Genç üstlenirken, genç tiyatrocular Başkan Mustafa Gül’e 12 Ağustos 2009 ( bugün)  oynayacakları oyunların davetiyesini sundular.

Daha sonra kursa katılan Tiyatro Okulu öğrencilerine sertifikalarını veren Gül “Gençler geleceğimizin teminatlarıdır. Biz belediye olarak her zaman onların yanında  yer alacağız, gençleri iyi ve doğru olan sosyal aktivitelere yönlendirip kendi kişisel gelişmelerinde az da olsa katkıda bulunursak seviniriz” dedi.

Sertifikalarını alan öğrencilerden Alman uyruklu Sara Rolletchke de yaptığı konuşmada; “Tiyatro, tüm dünya insanlarının ortak dilidir. Bende ailemle birlikte Kemer’de yaşıyorum. Kemer Belediyesinin bu kursu açtığını duyduğumda çok sevindim ve hemen kaydımı yaptırdım. Sayın Belediye Başkanı Mustafa Gül’e bizlere bu imkânı tanıdığı için arkadaşlarım ve kendi adıma teşekkürlerimi sunarım.” Dedi. 

Kemer Belediyesi

Basın Bürosu

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari